Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
D-Smart İnternet

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
46 Görüntüleme
alkimoberon
(@alkimoberon)
Gönderiler: 121
Saygın Üye
Konuyu başlatan
 

D-Smart İnternet

D-Smart, Türkiye merkezli bir İnternet servis sağlayıcısıdır. Müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Müşterileri çevrimiçi olarak TV şovları ve filmler izleyebilir ve hatta Web'de gezinebilir. D-Smart, kullanıcılarına bilgisayar, i-telefon ve benzeri cihazlarda içerik izleme olanağı sağlayan D-Smart Blu adlı hizmeti de müşterilerine sunmaktadır.

 

D-Smart İnternet Güvenlik Seçenekleri Nelerdir?

Dsmart internet bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir. Buna bir üretim kod numarası, güvenlik kodu ile cihaz ve kullanımı daha etkili olmaktadır. Bu özellikler, kullanıcıların Dsmart interneti kullanırken harika bir deneyim yaşamasını sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca, yüksek hızlı internet bağlantısına ve 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahiptir.

D-Smart Net, fiber tabanlı bir İnternet hizmetidir. Birçok ülkede mevcuttur ve çevrimiçi olarak veya bir cep telefonu servis sağlayıcısı aracılığıyla satın alınabilir. Hizmet, çeşitli konumlardaki evler ve işletmeler için fiber hızlı internet sunuyor. Türkiye'de iseniz, yaşadığınız bölgede D-Smart İnternet'i bulabilirsiniz.

 

DSmart İnternet Paketleri Çeşitleri Nelerdir?

D-Smart İnternet Kampanyası'nda farklı ihtiyaçlara uygun çeşitli internet paketleri mevcuttur. Üç İnternet paketi mevcuttur: Aile Spor Paketi, Film Dizi Paketi ve Mega Paket. Daha fazla özellik arıyorsanız Mega Paket'i tercih edebilirsiniz. Mega kanallar ve kullanım bedeli de dikkate alınması gereken diğer seçeneklerdir.

 
Gönderildi : 12 Kasım 2022 20:09
Paylaş: