Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Doktor Hakan Özkul Hangi Alanda Doktor?

Erenbor
(@erenbor)
Saygın Üye

 

Doktor Hakan Özkul 1967 yılında Türkiye’nin Ankara ilinde doğmuştur. Lise yıllarını İzmit lisesinde geçiren Dr Hakan Özkul üniversite öğrenimini Hacettepe Üniversitesi tıp bölümünde İngilizce eğitim alarak tamamlamıştır. Ardından yüksek lisans için Ankara gazi üniversitesine giden Hakan Özkul burada da başarılı bir şekilde öğrenimini tamamlamıştır. Hakan Özkul kimdir?  sorusuna cevap olarak bunları söyleyebiliriz.

Hakan Özkul fitoterapi alanında uzmanlaşmış, yıllardır bu alanda çalışmalarını sürdüren bir doktordur. Hakan Özkul alanında kendini ciddi anlamda profesyonelleştirmesi sonucu saygın bir doktor olmaya hak kazanmıştır. Bu sebeple dr Hakan Özkul yorumları gerilerinde her zaman iyi yorumlar bırakmaktadır. Bu sebeple hastalar tarafında tercih edilen ve aynı zamanda önerilen bir doktordur. Eğer sizinde çare bulmak istediğiniz bir hastalığınız varsa düşünmeden bu doktoru tercih edip, hastalığınıza çare bulabilirsiniz.

Fitoterapi, hastalıklara genel olarak bitkisel yöntemlerde deva bulunan bir tıp alanıdır. Bu yöntem sayesinde hastalıklara kimyasal ilaçlarla değil bitkisel yöntemlerle deva bulunur. Bu yüzden tıpta önemli bir yere sahiptir.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 13 Kasım 2020 16:30
Paylaş: