Drone Eğitimi Nedir...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Drone Eğitimi Nedir ve Nereden Alınır?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
20 Görüntüleme
alkimoberon
(@alkimoberon)
Gönderiler: 121
Saygın Üye
Konuyu başlatan
 

Drone Eğitimi Nedir ve Nereden Alınır?

 

 

Son zamanlarda bir çok kişi insansız hava araçlarına yani dronelara merak sardı. Herkes eğitimler ve sınavlar daha da zorlaşmadan bir şekilde daha da drone eğitimi almak ve iha pilotu olmak istiyor. Enflasyonun sürekli arttığını düşünürsek eğitim ücretleri de sürekli artıyor. Peki bu iha pilotluk eğitimi yani drone eğitimi nedir ve drone eğitimi nereden alınır?

 

Drone eğitimi bir kişinin insansız hava aracı kullanmak için alması gereken eğitimdir. Bu drone eğitimde insansız hava aracının mekanik ve elektronik sistemlerini, uçuş prensiplerini öğrenirsiniz. Eğitimi başarı ile tamamlayanlar ise drone lisansı yani iha ehliyeti almaya hak kazanır. Ehliyetler kurs aldığınız yer tarafından size verilir.

 

 

Drone Eğitimi Nereden alınır sorusuna gelecek olursak. Drone eğitimleri bir çok aşamaya ayrılır ve bir çok kurs merkezi tüm drone eğitimlerini veremez. Tüm iha sınıflarında yetkili olan ve  son zamanlarda ön plana çıkan bir iha eğitim merkezi var. Bu eğitim merkezinin adı Pilotx. Siz de global bağlantıları olan bu eğitim kursunun inceleyip eğitimlerine katılabilirsiniz.

 

Detaylar: https://pilotx.com.tr/

 
Gönderildi : 14 Kasım 2022 12:55
Paylaş: