Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Site tanıtımı Ecod Token Ecodamus

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
15 Görüntüleme
fyztanitim
(@fyztanitim)
Gönderiler: 97
Saygın Üye
Konuyu başlatan
 

Yapay Zeka Sistemli Ecod Token

Herkese Merhaba

Token, Kripto para, Kripto proje'ler ile ilgileniyorsanız size harika bir token tanıtmak istiyoruz. Evet çok şaşıracaksınız çünkü bugüne kadar dünya'da böyke bir token projesi yapıldı mı muamma'dır. Sizlerle bugün Ecod Token - Ecodamus projesini tanıtmak bilgi vermek istiyoruz. Piyasada gerçekten çok sayıda token ve token projesi var. Herbirinin ayrı bir niteliği, sistematiği ve çalışma birimi mevcut. Birbirlerinden farklı olarak da doğal olarak token'in piyasaya arz edilme biçimleri farklı olmaktadır.

Bugün kadar üretilmiş Token'leri bir kenara koymanızı öneriyoruz.  Çünkü Ecod Token piyasada fark yaratabilecek kapasite ve data altyapısına sahip güvenilir, sistematik ve profesyonel kişilerce yönetilen bir altyapıya sahip. 

Ecod Token Nedir ?

Site:  https://ecodamus.com/  

Ecod Token 2023ün 2.çeyreğinde web site üzerinden kripto cüzdanınıza bağlayabileceksiniz. 1 ocak 2023 itibariyle pancake swap, 2023ün 2.çeyreğinde gateio vea maxlobal,  2024 binance listeleme hedefine sahip token birimidir. 2023'ün 2.çeyreğinde 100 kişilik telegram grubu kurulacaktır. Seçilen100 kişiye ecodamus.com sitesindeki en güçlü al sat sinyalleri verilecektir. 

Ecod Token Ekonomist Yapay Zeka Projesi'dir. ECOD Token ile Kripto, Borsa, Forex,  Dolar  ve Altın Al Sat Hedefleri verir. Balinalar ile birlikte kazanmana yardımcı olur . Ninja Crypto'nun teknik analiz bilgisini sinyale dönüştürdüğü bir Proje olarak adlandırılmaktadır.

Kendi algoritması ile üst düzey teknik ve temel analizler gerçekleştirir. Ekonomik göstergeleri, göstergeleri, haberleri ve videoları saatlerce incelemenize gerek kalmadan saniyeler içinde sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Telegram:   https://t.me/ecodamussignal   
Twitter:    https://www.twitter.com/ecodamus
İnstagram:  https://www.instagram.com/ecodamussignal  

 
Gönderildi : 20 Kasım 2022 15:23
Paylaş: