Epson Süblimasyon Y...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Epson Süblimasyon Yazıcı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
123 Görüntüleme
sektorelbakis
(@sektorelbakis)
Gönderiler: 6
Aktif üye
Konuyu başlatan
 

Epson süblimasyon yazıcı katı halde bulunan boyanın yüksek ısıdan kaynaklı olarak direkt gaz haline geçmesi ve baskı yapılacak kağıda gaz haliyle işlemesi ile çalışır. Gaz haline dönüşen boyalar direkt olarak kağıdın içine etki ettiği için yüksek kaliteli ve canlı baskılar meydana getirir.

Süblimasyon baskı yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken husus sadece polyester yüzeyleri uygulamanız gerektiğidir. Süblimasyon baskı yapabileceğiniz ürünler şunlardır:

  • Polyester kumaşlar
  • Seramik yüzeyli ürünler
  • Metal malzemeler
  • Plastik malzemeler
  • Ödül malzemeleri
  • Bayraklar

Kaliteli baskısı sayesinde süblimasyon baskı büyük firmalar tarafından özellikle tercih edilen bir baskı türüdür. Baskılar gerçekçi olur ve canlı renklere sahip olurlar. Baskıların kalıcılığı çok yüksektir.

Epson Süblimasyon Yazıcı Fiyatları

Süblimasyon yazıcılar teknolojinin gelişmesiyle farklı model ve boyutlara sahip olmuşlardır. Seçtiğiniz modele göre yazıcıların farklı fiyat seçenekleri bulunur. Polyester yüzeyler için en kullanışlı cihazlardır. Epson süblimasyon yazıcı kaliteli baskılar yapar ve baskılar aşınmalara karşı yüksek korunmalıdır.

Süblimasyon yazıcı ile oluşturduğunuz baskılar güneş ışınlara karşı korunmalıdır. Dış etkenlere karşı dayanıklı olduklarından dolayı baskıların ömrü oldukça uzun olur. Eğer elinizdeki malzemede polyester yoksa baskıya girmeden önce yüzeye polyester eklemeniz gerekir.

Gaz haline geçen boyalar yalnızca polyester yüzeye işleyebilir. Süblimasyon yazıcılar için özel olarak üretilmiş polyester kağıt çeşitleri vardır. Kumaşın üzerine bu kağıtları yerleştirdiğinizde içlerindeki polyesteri kumaşa aktarırlar ve baskı gerçekleşir.

Epson Süblimasyon Yazıcılar

Süblimasyon yazıcı en kaliteli baskı çeşitlerinden biridir ve polyester kullanarak gerçekleştirdiğiniz baskılar uzun ömürlü olurlar. Süblimasyon yazıcı aldığınızda uzun süre kullanabilir ve garantili ürün olması sebebiyle arıza durumunda teknik servis ile görüşebilirsiniz.

Sevdiklerinize hediye olarak baskılı kupa yapmak isterseniz sizin için en uygun cihaz süblimasyon yazıcıdır. Baskı kalitesi yüksek ve uzun ömürlü olduğundan hediyeniz her zaman saklanabilecektir.

Baskı gerçekleştirilmeden önce taslağı bilgisayarda hazırlanır ve sonrasında süblimasyon yazıcı için özel olarak üretilmiş mürekkep kullanılır. Mürekkebin içerisinde bulunan boyalar küçük parçalar halinde katı olurlar.

Epson süblimasyon yazıcı en kaliteli baskı çeşitlerini sunar ve uzun zaman canlı kalan renklerde baskı üretmenizi sağlarlar.

Daha fazla bilgi için -> https://www.tecpro.com.tr/Tecakademi/epson-sublimasyon-yazici

 
Gönderildi : 4 Ekim 2021 15:58
Konu Etiketleri
Paylaş: