Eserlerinizi Koruma...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Eserlerinizi Koruma Altına Alın

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
273 Görüntüleme
Kalavun54
(@kalavun54)
Gönderiler: 20
Güvenilir Üyr
Konuyu başlatan
 

Site Adı: Eser Tescil - Zamana Damgası ile Telif
Site Konusu: Eserlerinizi 5070 sayılı kanun kapsamında yasal olarak geçerli olarak koruma altına alın. Evden çıkmadan emeğinize sahip çıkmanın en hızlı, kolay yolu.

ŞAHESERLERİNİZ TEK BİR TUŞLA TELİF ALSIN

Binbir emek vererek ortaya konan makale, şiir, edebi metin, yazı, resim vb. eserlerinizin size ait olduğunu ispat etmek bazen oldukça güç olabilir. Bazense eseriniz bir başkası tarafından paylaşılabilir ya da kullanılabilir. Bu güçlüğün ortadan kalkması için eserlerinizin size ait olduğu beyan eden sertifikalarınızı temin edebileceğiniz birçok tescil şirketi bulunmaktadır.

Şirketimiz 5070 sayılı elektronik imza kanunu kapsamında tescilletmek istediğiniz eserinizi koruma altına alarak size güvence sağlar. Şirket olarak eserlerinizin orijinal metni hiçbir zaman saklanmaz, dosyanızın özeti oluşturulur ve tescillenir. Bu yöntemle orijinal metni oluşturmak imkansızlaşır, eseriniz sadece sizde kalmış olur.

BTK tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlarca sağlanan zaman damgası ile eserlerinizin size ait olduğuna dair sertifikanıza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı paketleriyle eserlerinizi zaman damgası ile buluşturarak emeğinizin telif hakkına sahip olabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemiyle sizleri mahcup etmeyecek şirketimizi tercih ederek siz de eserlerinizi tescil ettirip telif hakkına sahip olabilir, eserlerinizin emek hırsızlarınca kullanılmasının önüne geçebilirsiniz.

Web sitemiz: https://esertescil.com/

 

 

 

 
Gönderildi : 27 Ağustos 2021 15:17
Paylaş: