Eski sevgiliyi Geri...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Eski sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
287 Görüntüleme
Erenbor
(@erenbor)
Gönderiler: 713
Yasaklanmış üye
Konuyu başlatan
 

 

 

Medyum Ali Gürses dünyada çok eski zamanlardan beri yapılmakta olan bu büyüyü de yapmaktadır. Hatta yapılan bu büyü çok fazla ilgi görmektedir. Bu büyülerin yapıldığı zaman insanların hayatlarını mahvetme gibi kötü yönleri de vardır. Tabi ki sadece kötü yönleri yoktur Yaptıran kişiler hayallerine kavuşmaktadır.

Bu büyü medyum yorum bölümüne baktığımız zaman en çok talep edilen büyü olarak görülebilmektedir. Ortaya çıkarmış olduğu enerjiler ile birlikte herkesi geri döndürme bilmektedir. Bu işlemler çok özel oldukları için yaptırılacak olan medyumlar özel olarak seçilmektedir. Bu konuda herkese güvenilmemesi gerekir.

Büyünün Etkileri

Büyünün etkilerinin neler olduğunu hepimiz en az bir defa medyum yorum kısımlarında okumuşuzdur.Bu büyünün yapılmış olduğu kişiler aniden aynı enerji altına girerek kısa sürede geri dönme etkisini gösterirler. Bu büyünün yapılma amacı insanların sevdikleri kişileri kendilerine geri döndürmek istemeleridir.

 

 Manevi bir uygulama olan bu büyü, kişilerin şahsi olan eşyaları veya fotoğrafı ile yapılmaktadır. Bu işlemin geri sonuç vermesi için beklenmesi gerekir. Her şey gibi bu da sabır gerektiren bir iştir. Bu yüzden ne kadar kısa süre içerisinde etki gösterecekleri bilinmemektedir. Genelde medyumların bu büyüleri yaparken karşılarındaki kişiyi uyarmaları gerekir. Bu büyü genel olarak kısa süreler içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Bilindiği üzere bu büyüyü en iyi yapan kişilerden biri medyum Ali Gürses olduğu söylenmektedir.

 

 

 
Gönderildi : 15 Ekim 2021 17:15
Paylaş: