Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Gelinlik Aksesuarları

Erenbor
(@erenbor)
Onurlu Üye

 

Gelinlik alınırken gelinlik kadar önem arz eden bir diğer husus da alınması arzu edilen gelinlik aksesuarlarıdır. Gelinliğin tamamlayıcı unsurları arasında yer alan bu ögeler, düğüne hazırlık sürecinde süreç içerisinde olması gerektiği gibi kullanılır. Düz gelinlik modellerinin giyilen ayakkabı modelleriyle uyum yakalaması son derece kolaydır. Gelinlik modellerinin her türlü ayakkabı modeline uygun olması, gelin adaylarını da fazlasıyla sevindirir.

Gelinliklerde eteğin kabarık olması, sönük bir görünüme sebebiyet vermez. Sade gelinlik modellerine zarif danteller aracılığıyla yapılan süslemeler ve gelinlik üzerine konan taşlar, gecenin en etkin kişisi olarak gelini fazlasıyla ön plana çıkarır. Bazı gelinlikler, takım elbise tasarımını andırır ve formal bir görünümde evlilik heyecanı yaşanmasını sağlar. Gelinlik modelleri bu kapsamda, çok çeşitli özelliklere sahip olarak vitrinlerdeki yerini alır.

Gelinlik Aksesuarlarına Nasıl Karar Verilir?

Gelinlik aksesuarları konusunda gelinlikle uyumlu tercihler yapılması gerekir. Bu bağlamda gelinliğin öne çıkan değil de gelinliği öne çıkarıcı parçalar temin edilmesi, yerinde olur. Gelin adaylarının yapacağı seçimlerde, bu hususlara hassasiyet göstermesi gayet normaldir.

Gelin aksesuarları konusunda gelinlik alınan mağazadan diğer tamamlayıcı unsurların satın alınması, son derece yerinde olur. Böylelikle başka yerlerden herhangi bir aksesuar arayışı içine gidilmez ve gelinlikle aksesuarın uyumu, direkt anlaşılır. Gelinlik konusunda karar verildiği vakit, bir diğer konu olan aksesuarlar; gelinliği fazlasıyla ön plana çıkarır.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 24 Mayıs 2022 01:01
Paylaş: