Gerçek zamanlı habe...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Gerçek zamanlı haber takibiyle, gündemi takip edin!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
274 Görüntüleme
aXAn
 aXAn
(@axan)
Gönderiler: 22
Güvenilir Üyr
Konuyu başlatan
 

Gerçek zamanlı haber takip çağımızın önde gelen trendleri arasındaki yerine aldı. Nasıl almasın ki, tek bir dokunuşla gündemi üstelik de yalnızca “Sizin istediğiniz bir gündemi” kolay ve zahmetsiz bir şekilde takip edebiliyorsunuz. Günümüzdeki ajanslar trajlar uğruna o kadar sıra dışı olmaya başladı ki saçma sapan haber niteliği bile olmayan birçok olay karşımıza haber olarak çıkıyor. Bizlerde tüm bu görsel zehrin karmaşasında kaybolup gidiyoruz. İlgimizi çekmediği için de kapatıp, birçok şeyden bihaber bir şekilde yaşantımıza devam etmek zorunda kalıyoruz. Şimdi sizlere süper bir haberimiz var!

 

İlginizi çeken konulara, direk erişim sağlamak nasıl fikir? Harika değil mi? Birçok çöp bilgiden kendinizi ayırarak görmek istediğinizle karşılaşacaksınız. Gerçek zamanlı haber takip tam da bu işe yarıyor. Oluşturacağınız ulaklar sayesinde ilginizi çeken konuları belirleyip, konu hakkında bir gelişme olduğunda direkt mail yöntemiyle bilgilendirilirsiniz.  Ayrıca bu konuları arşivde arayabilir, emsalsiz raporlarla istatiksel verileri elde edebilirsiniz.

Bu uygulama bireysel kullanıcılar dışında Siyasiler, Firmalar tarafından kendileri hakkındaki tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için kullanılmaktadır. Üstelik oldukça düşük rakamlara!

 
Gönderildi : 20 Ağustos 2021 22:21
Paylaş: