HemenBul.me Firma T...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
HemenBul.me Firma Tanıtımı Ve Hizmet İlan Sitesi

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
254 Görüntüleme
kenan06
(@kenan06)
Gönderiler: 70
Değerli Üye
Konuyu başlatan
 

* Site Adı: HemenBul.me
* Site Adresi: Https://www.HemenBul.me
* Açıklama: Tinhar Toplumsal İnavasyon Hareketi
* Açıldığı Tarih: 2021
* Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri: HemenBul.me gelişen teknoloji ile birlikte firmanızın internette daha kolay bulunmasını sağlar.
Verdiğiniz hizmetleri arayan müşterilerin firmanızın doğru adres ve telefon bilgilerine, web sitesine, güncel ürün ve hizmetlerine, yol tarifi ile firmaya kolayca erişim imkânı sağlar.
HemenBul.me ürün ya da hizmetlerini sunan firmaların iletişim bilgilerini içerdiğinden dolayı karşınıza çıkabilecek gereksiz arama sonuçlarından ziyaretçileri kurtarmış oluyor. Gelişen firma rehberimiz ile ürün ilanları, video, sosyal medya bağlantıları, site üzerinden mesajlaşma, harita ve navigasyon hizmetleri ile pazarlama açısından çok fayda sağlıyor.
Web siteniz yoksa HemenBul.me üzerinden bir sayfa açarak kendi web siteniz gibi faaliyetlerinizi sergileyebilir, potansiyel müşterilerin ürün ve hizmetlerinizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz.
Firma kaydınız profesyonel görünümde olması ve hizmet açıklamalarının detaylı yazılması hem müşterilerin sizi tercih etmesini sağlar hem de internette bulunur olmanıza katkı sağlar.

 
Gönderildi : 8 Ağustos 2021 19:34
Paylaş: