İstanbul Akü Servis...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
148 Görüntüleme
Kalavun54
(@kalavun54)
Gönderiler: 20
Güvenilir Üyr
Konuyu başlatan
 

Site Adı: İstanbul Akü Servisi Yol Yardım 7/24 Akücü - Doğan Akü
Site Konusu: Doğan Akü Market 7/24 Akü Servisi Mobil Montaj İmkanıyla İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere yol yardım ve akü servisi yapılmaktadır.
Site Alt Yapısı: Kurumsal

Doğan Akü, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket olmakla birlikte akü satışı, akü değişimi ve mobil akü hizmeti veren bir şirkettir. Ana satış bayimiz İstanbul Bağcılar'da bulunsa da Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbul'un her noktasında hizmet vermekteyiz. Araç kullanıcılarının çok fazla ihmal ettiği bir konu olan Aküler, kullanım ömrünü bitirdikleri takdirde araçların elektrik tesisatlarına ve şarj dinomalarına zarar vermektedir. Bu yüzden de kullanım ömrü dolan akülerin değişimi, daha büyük bir maliyetinin önüne geçmenizi sağlamaktadır. Doğan Akü, otomobil aküsü, hafif ticari araç aküsü, kamyonet aküsü ve ağır vasıta tır gibi tüm araçların satışlarını yapmaktadır. Akü satışı ve çıkma akü satışlarının yanı sıra şirketimiz İstanbul genelinde de hizmet vermektedir 7/24 saat esasına dayalı olarak çalışan Beykent Akücü , akü arızası sebebiyle yolda kalan müşterilerine mobil akü hizmeti vermektedir. Varta Akü, Yiğit Akü ve Gentry Akünün satışlarını yapan şirketimizin sattığı ürünler 2 yıl garanti kapsamında olmakla birlikte 5 yılda kullanım ömrüne sahiptir.

Başakşehir Akücü , otomobillerin en önemli parçalarından olan akü ile ilgili her türlü hizmeti veren profesyonel bir firmadır. Bizlerle iletişime geçmek için ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 
Gönderildi : 7 Temmuz 2021 18:13
Paylaş: