İstanbul Bahçelievl...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
İstanbul Bahçelievler Güneşli Elektrik Servisi - Fuar Elektrik

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
246 Görüntüleme
habdullah
(@habdullah)
Gönderiler: 1
Yeni üye
Konuyu başlatan
 

Fuar Elektrik, kuruluşundan itibaren elektrik servisi sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Dinamik bir ekiple 7/24 Acil Elektrik Servisi hizmetlerini sağlayan usta elektrikçi personelleriyle tüm ilçeler için en hızlı ve güvenilir şekilde kurumsal İstanbul Elektrik Servisi sağlamaktadır. 

 

Müşterilerimizi doğru çözümlere yönlendirmek, gereksinimlerini doğru anlamak, talepleri taahhüt edilen süre içerisinde ve kalitede bir şekilde yerine getirmekte olan Fuar Elektrik gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda garantili elektrik servisi vermektedir.

 

Özellik Aydınlatma , Sunucu Odaları , Kablolama , Tava Montajı , Elektrik PanolarıKanal Sistemleri , İnternet telefon adsl hattı bulma , Bahçe Aydınlatma , Bina Aydınlatma , Vitrin Aydınlatma , Avize Montajıİp Kamera Sistemleri ve benzeri konularda Ev, Ofis, İş yeri , Bar , Restoran , Kafe , Bina , Apartman , Okul , Avm Mağaza , Kuyumcu gibi sektörlere en yakın elektrikçi olarak çok hızlı destek sağlamaktadır. 

 

Ayrıca Tüyap Fuar Merkezi  ve CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirilen tüm etkinlikler için standlarında elektrik kurulumu , elektrik malzemeleri Pano , Sigorta , Lamba , Kablo , Aydınlatma , Led Aydınlatma , Seslendirme , Projeksiyon gibi ürünler için kiralama hizmeti vermektedir. 

 

Bakırköy Ataköy Şirinevler Başakşehir Bağcılar Güneşli Bahçelievler Şişli en hızlı servis bölgelerimizdir. 

 

Whatsapp üzerinden video ve fotoğraf göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

www.fuarelektrik.com

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2021 16:05
Paylaş: