İstanbul Böcek İlaç...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
İstanbul Böcek İlaçlama

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
27 Görüntüleme
AlisanErdogan
(@alisanerdogan)
Gönderiler: 20
Güvenilir Üyr
Konuyu başlatan
 

İstanbul Böcek İlaçlama firmalarının sıkça karşılaştığı böcekler; karasinek, sivrisinek, hamam böceği, Alman hamam böceği, hamam böceği, Doğu hamam böceği, Amerikan hamam böceği, kene, böcek, pire, bit biti sayılabilir.

 

İstanbul İlaçlama Cem soy, her türlü zararı dokunana karşı geliştirdiği ilaçlama yöntemleri ile İstanbul evlerinin ilaçlanmasında sektör lideri olmaya devam ediyor.

 

İstanbul belediyesi ev ilaçlama hizmeti vermemektedir. Sadece belediye ortak alanlarında püskürtülür. Bundan dolayı İstanbul ilaç firmalarında evde ilaçlama için onaylanmamış firmalar bulunmakta ve doğru anti paraziter ilaç seçilmediğinden ve uygun olmayan dozlar kullanıldığından duyulan birçok kötü kullanım söz mevzusudur. Bu tür bir uygulamanın tabiat üzerindeki iki tesiri geri döndürülemez.

 

İstanbul ilaçlama  mühendisleri tarafınca ilaçlama işlemimiz kontrollü bir işlem olarak yapılmaktadır. EVDE NASIL PÜSKÜRTÜLÜR?

 

Peki, evde iyi mi püskürtülür? Bu sorunun cevabına gelelim;

 

Böcekler, zararı dokunanlar ve kemirgenler çok hızlı çoğalan canlılardır. Evlerimizde yapılan bir spreyin bu canlılar üzerindeki etkisinin kalıcı olması için ilacın uzun süre çevrede kalması gerekir. İşte bu yüzden İstanbul cem soy ilaç firması geliştirdiği kalite yönetim sistemi ile sprey uygulaması programa dahil edildikten sonrasında WhatsApp destek hattımız görsel olarak WhatsApp destek hattı üzerinden uygulama öncesi, sırası ve ondan sonra izlenecek işlemler hakkında müşterilerini bilgilendirmektedir.

 

İstanbul spreyleri Cem soy Firması, uygulayıcı personelin ilaçla temasını engellemiş olan koruyucu elbise spreyleri yapmaktadır. İlaçlamanın evde yapıldığı alanda kalmaması tavsiye edilir. Uygulama yapılırken pencere ve kapılar ilaçlama personeli tarafınca açılıp kapatılır, ev ilaçlaması evin en uzak noktasından yapılır ve odalara tek tek ilaçlama yapıldıktan sonra giriş holüne ilaçlama yapılır ve evin kapısı kapatılır. Bu şekilde amaç, ilacın mümkün olduğu kadar çok nokta ile temas etmesidir.

 

PÜSKÜRTMEDEN sonrasında NE YAPMALI

 

Anti paraziter ilacın püskürtmeden sonra herhangi bir nokta ile temas etmesini sağlamak için minimum bir saatlik temas süresi önerilir. Evde ilaçlamadan sonrasında en az bir saatlik temas süresinden sonra otuz dakika boyunca evin havalandırması ile meşhur yaşamınıza devam edebilirsiniz. Uygulamadan sonra mutfak tezgâhı, oturma odası masası gibi yiyeceklerin temas edebileceği yerlerde ince bir temizlik yapılması tavsiye edilir. Bir bebek evdeyken ağzına koyabileceği

 
Gönderildi : 5 Aralık 2022 11:59
Paylaş: