Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Kabala Büyüsü

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
181 Görüntüleme
Erenbor
(@erenbor)
Gönderiler: 713
Yasaklanmış üye
Konuyu başlatan
 

 

Kabala Büyüsü tarihte ilk kez yahudi medyumlar tarafından yapılan bir büyüdür. Kabala büyüsünün amacı allahı insanlara anlatmaktadır. Kabala ile adlandırılan kehanette yahudi alfabesinin farklı kutsal sayılan yönlerine inanmaktan geçer.

 

Yahudilerin inancına göre Allah, Sina Dağı’nda Hz. Musa Peygamber ile buluşmuş ve ona işaretlerin sırlarından bahsetmiştir. Kabalistik rakamlar ile insanların kaderi ve karakteristik özellikleri hakkında bilgi sahibi olunabiliyor. Bu sebeple bu kabala rakamlarının her birinin farklı anlamları vardır. Kabala Büyüsü yaparak ile kendi geleceğiniz hakkında bile bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabala büyüsü çift yönlü olarak yapılabilen bir büyüdür. Hem ayırma büyüsü hem de aşık etme büyüsü olarak yapılabilir. Dolandırıcı medyumlar bu büyü hakkında bilgi sahibi değildir. Çünkü bu büyüyü yapabilmek için çok fazla kabalistik bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Bazı derin bilgili medyumlar bu büyü hakkında çok fazla bilgiye sahiptirler.

 

Kabala ya da başka bir büyü farketmeksizin o büyüyü yapabilmek için büyünün kökeni hakkında çok fazla bilgiye sahip olmak gereklidir. Büyünün kökeni hakkında bilgi sahibi olmayan medyumlar ile çalışmak zaman kaybından başka bir şey değildir. Büyü sonucunda hiçbir şey elde edemezsiniz.

 

Kabala büyüsü yahudi alfabesi üzerinde sayısal çözümleme yapılarak gerçekleştirilir. Kabala büyüsü yapılırken ceylan derisi kullanılır. Deri üzerine çift yönlü olarak  çeşitli kabala harfleri yazılarak kabala büyüsü tamamlanmış olur.

 

 

 
Gönderildi : 19 Ekim 2021 01:02
Paylaş: