Kartvizit Tasarım F...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Kartvizit Tasarım Fiyatları

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
171 Görüntüleme
resthit
(@resthit)
Gönderiler: 1
Yeni üye
Konuyu başlatan
 

Markanızın ya da firmanızın imajının bir parçası olan kartvizit tasarımları, online ortamda kullanabileceğiniz biçimlerde tasarlanabilmektedir. Logonuzu, yazı stilinizi ve isminizi ön plana çıkartacak yaratıcı tasarımlar için Dişli Medya’nın yaratıcı fikir ekibine güvenebilirsiniz. Markanızın renklerini vizyonuyla tanıtacak olan grafik çalışmalarımız, simge, illüstrasyon ve görsel kullanarak yaratıcı bir kartvizit ortaya koyacaktır.

Kartvizit Tasarımı Nedir?

Firmanızın ya da markanızın tanıtıcı bilgilerinin bulunduğu Kartvizit tasarımları, şahısların da kullanabileceği, genellikle 5.5 x 8.5 cm ölçülerinde olan kartlardır. Ancak son zamanlarda online alanda da kullanılmakta olan online kartvizit dijital platformlar üzerinde, firmanızın kurumsallığının görülmesini sağlayacak, önemli bir görsel bilgi sütunudur. Kurumunuzun numarası, kurumunuzu yöneten şahsın bilgileri ve yol tarifi gibi iletişim amaçlı kullanılan bir aracıdır.

  • Şirket logosu
  • Şahıs adı-Soyadı
  • Kişinin Unvanı
  • Gsm Numarası
  • Faks- Gmail Bilgileri
  • Web site adresi

Bulunması gereken bilgilerdir, bu bilgilerin kartvizit tasarımında kolay görünüm ve anlaşılır yazı stilleri kullanılarak özelleştirilmesi için yaratıcı fikirlere ihtiyacınız olabilir. Dişli medya, hem online alanda hem de genel alanda kullanabileceğiniz kartvizit tasarımlarını size sunacaktır.

Kartvizit Tasarımları Neden Önemlidir?

Kurumsal kimliğinizi ve firma sektörünüzün önemli isimlerini kapsayan kartvizit tasarımları, firmanızın iletişimi için kullanılması gereken özel bir çalışma gerektirmektedir. Firmanızın kurumsallığını, vizyonunu ve tanınır kılınmasını sağlayacak olan kartvizit, toplantı, eğitim ve event noktalarında firmanızın kısaca tanıtımını yapabileceğiniz bir imkan sunmaktadır. Sektörünüzle ilgili ihtiyaç duyulduğunda kişilerin elinin altında olacak bilgileriniz, hemen size ulaşmalarını ve bilgi almalarını sağlayacaktır. Kartvizit çalışmalarımızda, vizyonunuzu ve kurumunuzu temsil edecek yaratıcı fikirlerle tema oluşturur, yenilikçi bir tasarım imkanı sunarız.

Kartvizit Nasıl Tasarlanmalıdır?

Kartvizit firmanızın ya da markanızın ilk görünümüdür. Bunun için öncelik kurumsal bir kartvizit tasarımı için logonun konumlandırılması, isim ve renk yazı boyutlarının, fontlarının ayarlanmalısıdır. Grafik tasarım alanında yer alan kartvizit tasarımı, firmanızın sektörüne ve logosuna göre doğru renklerin de seçilmesine ihtiyaç duymaktadır. Parlak ya da mat renk seçimleri, yazı stili boyutları aynı zamanda bilgilerin kart üzerindeki konumu isteğe göre değil, belli bir bilgi ve tasarım amacı üzerinden yapılmaktadır.

Doğru yazı stilinin seçilmesi, renk tonlarının ve fontlarının ayarlanması, kartvizit boyutlarının seçilmesi, piksel özellikleri de bu doğrultuda yaratıcı ve bilgili tasarımcıların elinden geçerek ayarlanmaktadır. Dişli Medya bu noktada, kartvizit alanında profesyonel ve araştırmacı tasarımcılarla çalışarak, müşterilerinizin bilgileri saklayabileceği görsel olarak estetik tasarımlar üretecektir.

 
Gönderildi : 14 Ekim 2021 22:40
Paylaş: