Kürdan Bayrak Çeşit...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Kürdan Bayrak Çeşitleri

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
241 Görüntüleme
Erenbor
(@erenbor)
Gönderiler: 713
Yasaklanmış üye
Konuyu başlatan
 

 

Kürdan bayrakları çoğunlukla firmaların ve özel iş yerlerinin tanıtım amacıyla kullanılmaktadır. Yapılan kokteyllerde ürün ve firmaları tanıtmak için üretilmiş ve çokta fazlasıyla kullanılmıştır. Kullanılmasının en önemli amacı ise çok rahatsız etmeyecek şekilde akılda kalıcı ve çok fazla maliyetinin olmasıdır. Kürdan bayrak ise bayrakçı firmalar tarafından en çok üretilen bayrak çeşitlerindendir. Kürdan bayrak çeşitleri şu şekilde açıklanmaktadır;

Burger bayrak- Burger bayrak bambu çöp şiş boyutlarında 10ila 15 cm arasında yaklaşık olarak 2.5mm kalınlığında üretilmektedir. Bu çöp şişim üzerine ise bayrak motifleri uygulanmaktadır. Bu bayrakların boyutu ise 2,5 ila 4,5 cm arasında çift yüz baskılı şekilde bayrak imalatı yapan firmalarca üretilmektedir.

Kürdan Bayrakların Özellikleri

Plastik Çatallı Bayrak – Diğer ismi ile de Cips çatalı olarak da bilinmektedir. Cips çatalı yaklaşık 7 cm uzunluğunda ve yaklaşık olarak 4mm en genişliğinde bir çatalı anımsatacak şekilde üretilmektedir. Kullanılan bayrak ölçüsü ise standart olarak 2,5 ila 4,5 cm arasında kullanılmaktadır. Bayrak boyutları bu bayrağı kullanacak olan müşterinin kendi isteklerine göre değiştirilebilir. Fakat bu bayrak sayısı bayrağı yaptıran kişilerin belirlediği sayılar kadar yapılmaktadır.

Tutacaklı Kürdan- Bambu kürdan olarak da bilinmektedir. Boyutları yaklaşık olarak 9,12,15,18 cm olarak değişiklik göstermektedir. Tutacaklı kürdanın tutulması gereken yere farklı renkler uygulanarak dikkat çekmesi sağlanır. Bunda ise üretim sayısı kullanıcın istediği miktarlar göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Kürdanlı Diş İpi- Bu bayrak çeşidi ise bir tarafı plastik kaplı diğer tarafı ise diş temizlemek için üretilmiştir. Boyut olarak ise yaklaşık 7cm olarak üretilir. İpeksi bir ip kullanıldığı için ise de dişlere zarar vermez ve kolaylık kullanılabilir. Bayrak üretimi yapan firmalardan detaylı bilgi edinmeniz mümkündür.

 
Gönderildi : 13 Eylül 2021 01:47
Paylaş: