Mesleki Yeterlilik ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Mesleki Yeterlilik Belgesi

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
294 Görüntüleme
Kalavun54
(@kalavun54)
Gönderiler: 20
Güvenilir Üyr
Konuyu başlatan
 

Site Adı: Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar - Artun Belgelendirme
Site Konusu: Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar. Mesleki Yeterlilik Belgesi nedir, zorunluluğu, sorgulama, nasıl alınır, nereden alınır?
Site Alt Yapısı: WordPress / Kurumsal

Ülkemizde bazı hizmetleri verebilmek için MYK yani Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak gerekmektedir. Örneğin, Florlu Sera Gazlı Cihazların teknik personelleri bu işe özel olarak verilen MYK belgesine sahip olmalıdır. Florlu Sera Gazlarının emisyonlarının kontrol altında tutulması gerektiği için bu iş profesyonellik gerektiren bir iştir ve bu belgeye sahip olmadan kişilerin bu hizmeti vermesi imkansızdır. Türkiye'nin de imzalamış olduğu Çevrecilik Protokolü olan Kyoto Protokolü’nde bu hizmetin detayları belirtilmiştir. Florlu Sera Gazlı cihazlar teknik personeli ustalık belgesi şirketimiz olan Artun Belgelendirme tarafından verilmektedir. Bu belgenin verilmesindeki temel sebep bu hizmeti sağlayacak olan kişilere yeterlilik sağlamaktır.

Artun Belgelendirme olarak yıllardır MYK belgesi konusunda hizmet vermekteyiz. Sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek için bir telefon uzağınızdayız. Şirket olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana hizmet kalitemizi sürekli olarak arttırmayı hedefledik. Şirketimizden Florlu Sera Gazlı cihazlar teknik personeli ustalık belgesi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bu konu 1 sene önce Kalavun54 tarafından düzenlendi
 
Gönderildi : 23 Temmuz 2021 16:17
Paylaş: