Mesleki Yeterlilik ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Site tanıtımı Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip Olun

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
19 Görüntüleme
fyztanitim
(@fyztanitim)
Gönderiler: 97
Saygın Üye
Konuyu başlatan
 

Mesleki yeterlilik belgesi şuan Türkiye standartlarında sektör ve iş ölçeği üzerinden düşünürsek, zorunluluk haline gelmiştir. Örneğin kuyumculuk yapıyorsunuz, kuyumculuk yetkinizin herhangi bir sebeple elinizden alınmaması için, istenen şartları sağladığınızı gösteren belge "mesleki yeterlilik belgesi"dir. Yeterlilik belgesine sahip olmak için de hazırlanan sınavlara girip ve bu sınavlardan geçerek mesleki yeterlilik belgesine sahip olabilirsiniz.

 
Mesleki yeterlilik belgesini nereden alacağınızı bilmiyorsanız, size bu konuda profesyonel olarak hizmet sağlayabilecek niteliklerde firmalar da var. Mesleki yeterlilik kurumunun bizzat sınav yapabilmesi için yetkilendirdiği platformlar mevcut. Bu platformlardan biri olan scbelgelendirme.com.tr kesinlikle ilk başvuracağınız yer olmalıdır. Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için sınavlar ve diğer konularla alakalı aklınıza takılan herşeyi kendilerine iletebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.
 

Profesyonel olarak müşteri desteği de sağlıyorlar ve konularla alakalı kesinlikle çözümsel yönlendirici olarak bilgilendirme yapıyorlar. Scbelgelendirme mesleki yeterlilik kurumu tarafından yetkilendirildiği için, buradan alacağınız belge "devlet" tarafından verilmiş belge statüsünü taşımaktadır. Bu yüzden Scbelgelendirme ile temasa geçerek sınavlara girerek yetki belgesine sahip olabilirsiniz.

 
Gönderildi : 7 Kasım 2022 14:32
Konu Etiketleri
Paylaş: