Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Mobilya

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
25 Görüntüleme
Dean534
(@dean534)
Gönderiler: 13
Seçkin Üye
Konuyu başlatan
 

Mağazamızda bulunan mobilya grubumuzdaki sandalyeler oldukça kullanışlı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Siyah telden oluşturulan ve oldukça dayanıklı olan sandalyelerimiz mutfağımızda balkonunuzda salonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Aynı zamanda Çocuk odasındaki çalışma masasına konulabilecek sandalyelerden de olmaktadır. Fazla yük altında kırılma yapmayacaktır dayanıklı malzemelerden üretildiği için genellikle çok tercih edilen ürünler arasına girmektedir.

Herhangi bir sıkıntı olmadan yıllar boyunca kullanılabilecek ürünler arasındadır. Genel olarak kullanım amaçları yemek yiyebileceğiniz masalarda kullanabileceğiniz sandalye türleridir minderli oluşu size en rahat ve konforlu oturuşu sağlama amaçlıdır.

Aynı zamanda yanında tutamaçları olan ve tutamaçları olmayan sandalyeler olarak İki çeşidi bulunmaktadır oldukça dayanıklıdır belli bir kiloya kadar kaldırabilmektedir. Sırtım minderli ve sırtı deri olan sandalyede mevcuttur sırtı minderli ve kol tutamacı olan sandalyelerimiz ile sırtımın değersiz olan ve kol tutamacı olmayan sandalyelerimiz aynı konforu ve aynı rahatlığı sunmaktadır yer bakımından fazla yer kaplamayacaktır bu açıdan da oldukça kullanışlı mobilya grubundandır.

Mobilya Renkleri

Kullanım amaçlarına göre mobilya renkleri iki çeşittedir. İlk çeşitte siyah olan sandalyemiz mevcuttur. Bu sandalyenin minderi siyahtır. Diğer sandalye modelimizin ise hem sırt minderi hem de normal oturulacak minderi beyazdır ve iki çeşit ayrılmıştır. Aynı zamanda daha fazla renk çeşitleri mevcuttur. Siparişiniz üzerine renk seçeneklerini sizin söylediğiniz gibi yapılma ihtimali bulunmaktadır.

Mobilya Fiyatları

Mutfağınızı yakışacak mobilyalardan olan sandalyelerin mobilya fiyatları genel olarak değişkenlik göstermektedir. Tarzınıza ve mutfağınıza uyumlu şekilde alacağınız mobilyaların fiyatları değişkenlik gösterdiği için genellikle zevkinize uygun olan mobilyaları sizlere uygun fiyatlara vermekteyiz. Aynı zamanda mağazamızın yaptığı belirli aralıklardaki indirimler sayesinde oldukça uygun fiyatları alabilme imkânınızda bulunmaktadır.

Bunun yanında sandalyelerin fiyatları oldukça düşüktür. Hem kaliteli hem de uygun fiyata istediğiniz sandalye alabilme şansınız bulunmaktadır. Renk çeşit ve kalite yönünden sandalye fiyatlarında değişiklikler gözlemlenmektedir.

Bu açıdan da kendinizi uygun olan sandalyenin fiyatına uygun olarak Dizayn edildiğini söylemek mümkündür. Mobilya olarak kullanabileceğiniz sandalyeler sayesinde evinizin her köşesinde kullanabilme imkânı bulunmaktadır. İstediğiniz odada ve istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 
Gönderildi : 1 Aralık 2022 13:10
Paylaş: