Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

New Balance 530

Erenbor
(@erenbor)
Onurlu Üye

 

New Balance modellerinde, her zaman kullanıcıların rahatlığı düşünülmekte olup üretim stratejileri de bu doğrultuda belirlenmektedir. Sağlamlığı, rahatlığı ve konforuyla ön plana çıkan New Balance 530 modeli, şık görüntüsüyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Sadece spor yaparken değil aynı zamanda gündelik hayatın temposunu yakalama konusunda da oldukça kolaylık sağlayan model, her ortamda rahatlıkla tercih edilebilir.

Taban teknolojisi konusunda devrim yapan New Balance, ortaya koyduğu tüm ürünlerde kullanıcılarının rahatını düşünerek bir üretim planlaması yapmakta ve teknolojiye anında adapte olarak ürünlerini piyasaya sürmektedir. Bu durum, kullanıcıları fazlasıyla memnun etmekte ve hep aynı markadan yana tercihte bulunmak için önemli bir sebep teşkil etmektedir. 

Geleneklerine Bağlı Kullanıcılar

Geleneklerine bağlı seçimlerden hoşlanan kullanıcılar, aynı türde tercih yapmaktan sıkılmak şöyle dursun, söz konusu modeldeki ayakkabıyı bulamadıkları zaman sorun yaşarlar. Bu türde sorun yaşamak istemeyen ve klasiklikten aşırı zevk alan Adidas tutkunları, Adidas Süperstar modelinden yana tercihte bulunmakta ve markayı buldukları takdirde daha başka bir arayış içine girmemektedir.

Geleneklerine bağlı kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerin arasında, Converse All Star bulunur. Converse ayakkabı konusunda ortam fark etmeksizin aynı tercihte bulunanlar, söz konusu ayakkabıyı bulamadıklarında adeta krize girmekte ve kendi içlerinde büyük sorunlar yaşamaktadır. Bu gibi sorunların önüne geçmek adına, kapsamlı araştırma yapılıp yola çıkılmalıdır.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 13 Mayıs 2022 19:56
Paylaş: