Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Raffia Yarn Nedir?

Erenbor
(@erenbor)
Saygın Üye

 

Raffia yarn örgü iplerine verilen isimdir. Bu ipler sayesinde el işi örgüler yapılabilir ve ortaya güzel sonuçlar çıkabilir. Bu ipler genelde pamuk ve elyaf maddelerinden üretilir.

Evlerinde boş zamanlarını örgü yaparak geçiren kadınlar tarafından kullanılan bu ipler uzun yıllardır kadınlar tarafından kullanılan malzemelerdir. Paper yarn iplikleri karton yapılı iplerdir bu ipler sayesinde görüntüsü hoş ürünler üretilebilir ve keyifli sonuçlar alınabilir. Bu sayede evde geçirilen boş zamanlar doldurulabilir.

Raffia bag el işi örgü ile yapılan el çantalarına verilen isimdir bu çantalar görüntüsü hoş ve emek gerektiren el işi ürünleridir.  Günümüzde bu tip ürünlerin fazla yaygın olmamasının sebebi, artık kadınlarında günlerini çalışarak ve para kazanmak için geçirmeleridir. Yani el işi örgü yapmak için fazla bir zamanları kalmayan kadınlar çareyi internet üzerinden yapacakları aramalarda buluyorlar. Yani sizde böyle bir istek içerisinde iseniz internet üzerinden yapacağınız kısa araştırmalar sonucu birbirinden güzel el işi örgü modellerine ulaşabilir ve onları satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 6 Kasım 2020 16:10
Paylaş: