Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Sohbet Sitelerinde Uygun Kişiyi Bulma

Erenbor
(@erenbor)
Saygın Üye

 

Chat odaları aracılığı ile doğru insanı bulup bulmadığınızı aşağıda vermiş olduğumuz maddelerden kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

 

  • Doğru insan öncelikli olarak dış görünüşü beğendiğiniz insan değildir. Özelliklede mobil online sohbet sitelerinde bu konu aldatıcı olabilir. Dış görünüş sadece o kişiyle konuşmanızın kapılarını aralamaktadır. Fakat bildiğiniz üzere dış görünüşün ikili ilişkilerde pek de bir önemi bulunmamaktadır. Bu nedenden dolayı ön yargılı davranmayın. Dış görünüşü belki size göre kötü olabilir. Ama unutmayın içinde beklide tam sizin aradığınız biri vardır.
  • Doğru insan olup olmadığını zaten sohbet başladıktan sonra anlayabilirsiniz. Yapmaktan hoşlandığı hobiler, gezmeyi sevip sevmediği, nelerden hoşlandığı sizin için doğru insan olup olmadığını göstermektedir.
  • Her insanın bir arkadaşlıktan veya ilişkiden beklentileri farklı olmaktadır. Bu nedenden dolayı konuşmanız ilerledikten sonra beklentilerinizi karşılayan biri ile konuşmaya devam edin. Mobil sohbet sitelerinde bu tür insanları bulmak için biraz zaman harcamanız gerektiğini de hatırlatalım.
  • Yaşamış olduğu yer veya yaşamak istediği yer hiçbir zaman belirleyici bir etmen olmamalı. Unutmayın sevdiğiniz insan yanınızda olduktan sonra her yer size güzel gelecektir. Sohbet odaları için insanların en çok takıldığı noktada mesafelerdir ve bu durum abartılmamalıdır.
Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 29 Ekim 2020 23:22
Paylaş: