Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Şömine Modelleri

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
342 Görüntüleme
sektorelbakis
(@sektorelbakis)
Gönderiler: 6
Aktif üye
Konuyu başlatan
 

Şömine modelleri kendi aralarında oldukça farklı tasarımlar ile farklılaşmaktadır. Bazı modeller son derece kompakt ve sade tasarımlar ile kullanım kolaylığı sunarken bazı modeller ise özellikle geniş alanlar içerisinde kullanmak için oldukça dikkat çekici ve lüks şekilde tasarlanmaktadırlar. Şömine modelleri arasında en dikkat çekici olan modellerden biri kesinlikle Electraflame isimli modellerdir.

Son derece geniş bir alana yayılan bu modeller gerçek alev görüntüsü ile hoş bir estetik görüntü sunmaktadır. 3 boyutlu ve plazma modeller de son derece dikkat çekici modeller arasında yer almaktadır. Şömine modelleri içerisinden kataloglara göz atarak kendiniz için en uygun olanını temin edebilirsiniz. Şömine modellerinin farklı özellikleri kapsayacak bir şekilde üretildikleri bilinmektedir. Bu sayede yeni trend şömineler de hem estetik görsellik bakımından hem de kullanım özelliği bakımından etkili bir özelliğe sahip olmaktadır.

En Kompakt Şömine Modelleri

Ufak ve az yer kaplayan son derece yüksek kullanım kolaylığına sahip olan kompakt şömine modelleri özellikle dar alanlarda kullanım için son derece uygundur. Stüdyo daireler içerisinde özellikle tercih edilen 2 boyutlu şömine modelleri son derece ekonomik olmakla birlikte tam bir fiyat performans ürünüdür.

Plazma elektrikli şömineler de aynı şekilde oldukça az yer kaplamaktadırlar. Duvarlara monte edilebilen bu tarz tasarımlar son derece güzel bir görüntü oluştururken yerden de büyük ölçüde tasarruf etmektedirler. Şömine modelleri arasında yer alan bu iki kompakt modelden birini tercih ederek dar alanlar içerisinde de elektrikli şömine kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Dikkat Çekici Şömine Modelleri

Dikkat çekici ve son derece güzel bir estetik görüntüye sahip olan şömine modelleri arasında Electraflame, Be Modern, plazma ve 3 boyutlu modeller yer almaktadır. Tamamen gerçek alev görüntüsünü son derece iyi bir şekilde yansıtabilen bu modern tasarımlar mekana oldukça lüks bir hava katmaktadır. Aynı şekilde ısı performansı açısından da son derece yeterli olan şömine modelleri büyük mekanlar içerisinde de kullanıma gayet uygundur. Özellikle büyük bir salonunuz var ise tercih edebileceğiniz bu şömine modelleri mekana ayrı bir hava katacaktır.

Şömine modelleri her zaman göz alıcı bir şık görselliğin adresi olduğu kadar, kullanışlı ürünler olarak da karşımıza çıkmaktadır!

Daha fazla detay için -> https://www.yanarsomine.com.tr/

 
Gönderildi : 5 Ağustos 2021 15:54
Konu Etiketleri
Paylaş: