Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Taş Otel Tatili

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
268 Görüntüleme
Erenbor
(@erenbor)
Gönderiler: 713
Yasaklanmış üye
Konuyu başlatan
 

 

Yaz tatili denince akla gelen imgeler son birkaç yıl içerisinde inanılmaz şekilde değişmiştir. Geçmiş yıllarda insanların geneli büyük tatil köylerinde tatil yapma hayali kurmuştur. Ancak artık hem maddi durum hem de salgın etmenleri yüzünden tatiller butik olarak planlanmaktadır. Taşotel kavramı da butik konusunun ilk akla gelen maddelerinden biridir. Siz de tatilinizi Ege’de huzuru bir taş otel içerisinde geçirebilirsiniz.

EskiDatça oteller ve otel önerileri taş be butik oteller konusunda en iddialı olan bölgelerden biri olarak tanımlanmaktadır. Bölge kapsamında geçmişten bu yana korunmayı başarmış olan taş evler otel olarak kullanılmaktadır. Bu sayede tatilciler hayran olacakları ve huzur bulacakları bir mimari ile karşı karşıya kalmış olmaktadır. Fakat butik tarzında olan otellerin ağırlayabilecekleri müşteri kapasitesi çok yüksek değildir. Bu nedene bağlı olarak tatilini önceden planlayarak rezervasyon yaptıranlar konaklama açısından diğerlerine nazaran daha şanslı olarak kabul edilmektedir.

Huzurlu Tatil

Ege Bölgesi deniz, doğa ve huzur isteyenler için çok özel yerleri bulunan bir bölgedir. Özellikle Muğla bu tür istekleri olan misafirlerini ağırlamaktadır. Muğla’daki huzurlu tatil önerileri belli noktalara yakın olması ile de tercih edilmektedir. Böylece tatilciler farklı yerlere günübirlik ziyaretlerde de bulunabilmektedir. Festivaller de Muğla denince akla gelen şeylerden biridir. Festival zamanlarında biraz kalabalıklaşan bölgede huzur oranı halen tatil köylerine kıyasla oldukça yüksektir.

 
Gönderildi : 20 Temmuz 2021 00:13
Paylaş: