Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Telefon Kılıfları

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
120 Görüntüleme
Erenbor
(@erenbor)
Gönderiler: 713
Yasaklanmış üye
Konuyu başlatan
 

 

Teknolojik cihazlar sadece yaşamın daha kolay şekilde idame ettirilmesini sağlamamaktadır. Artık teknoloji statünün ya da insanların kendilerini ifade etmelerinin bir aracısı olarak da değerlendirilmektedir. Web sitemiz bu çerçevede teknolojik ürünlerinizi özelleştirme imkânı sunmaktadır. Böylece gerek zevklerinize gerek sevdiğiniz renklere göre telefonlarınızdan kulaklıklarınıza kadar hemen her cihazınızı kendinize özel hale getirebilirsiniz. Üstelik kalite ve uygun fiyatı aynı çatı altında toplayan Sitemiz adrese teslim olarak çalışmaktadır. Bu sayede ürünlerinizi internet üzerinden sipariş verip kendinizi yormadan adresinize teslim edilmesini bekleyebilirsiniz. Sitemizde telefon kılıfı ana ürün olarak gösterilebilir. Yalnız bununla sınırlı da değildir. Fermuarlı cüzdan seçeneklerine kadar birçok seçenek vardır.

Kılıfları Özelleştirme

Günümüzde insanların seçtikleri cep telefonu modelleri kendi kişiliklerini bir nevi yansıtmaktadır. Ancak fabrikasyon çıkışlı olan bu modellerde istenen renkler her daim elde edilememektedir. Aynı şekilde cihazlarda isim ya da şekil gibi ekleme olanakları da bulunmamaktadır. Tercihlerinize göre doğrudan cihazınızı kendinize özel hale getirebilirsiniz. Bunun yerine cihazlara, özel kılıflar da üretilebilmektedir.

Kılıfların özelleştirme bölümlerinde herkesin kullanabileceği tasarım alanı bulunmaktadır. Bu alanda kişiler ne şekilde bir kılıf istiyorlarsa online olarak tasarımlarını gerçekleştirebilmektedir. Kılıf oluşturma sürecinde;

  • Tasarım ekleme,
  • Yazı ekleme,
  • Fotoğraf ekleme,
  • Renk ayarları yapma bölümlerinin tamamı opsiyonel olarak kullanılabilmektedir.

Sitemiz üzerinden iPhone 11 telefon kılıfı sitemiz üzerinden online olarak satın alınabilir.

 

 
Gönderildi : 9 Ekim 2021 00:37
Paylaş: