Telif Hakkı Neleri ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Telif Hakkı Neleri Korur ve Faydaları Nelerdir ?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
122 Görüntüleme
fyztanitim
(@fyztanitim)
Gönderiler: 97
Saygın Üye
Konuyu başlatan
 

Site: esertescil.com

Konu: Telif Hakkı

Yazı Özeti:

 

Merhaba Arkadaşlar;

 

Telif Hakkı çok çeşitli fotoğraf çalışmalarını korur . Bu kategori, bir kamera ile oluşturulan ve dijital bir dosyada veya film gibi başka bir görsel ortamda yakalanan fotoğrafları içerir. Örnekler arasında renkli fotoğraflar, siyah beyaz fotoğraflar ve benzer görüntü türleri bulunur.

 
Hareketli Görüntüler, bir projektör, dijital ekran veya başka bir cihazla gösterilmesi amaçlanan bir dizi ilgili görüntüyü içeren çalışmalardır. Görüntüler art arda gösterildiğinde, gözle algılanabilen bir hareket izlenimi yaratırlar. Hareketli görüntü örnekleri arasında filmler, televizyon programları, video oyunları, animasyonlar ve benzeri eserler sayılabilir.
 
Görsel sanatlar, mimari eserlerin yanı sıra çok çeşitli resim, grafik ve heykel çalışmalarını içerir. Görsel sanat eserlerine örnek olarak resimler, heykeller, fotoğraflar ve diğer eser türleri dahildir.
 

Sahne sanatları eserleri, seyirci için yapılması amaçlanan eserlerdir. Bu kategori müzik , şarkı sözleri , ses kayıtları , senaryolar , senaryolar , koreografi , hareketli resimler , video oyunları ve benzer türde eserler dahil olmak üzere çok çeşitli yaratıcı çalışmaları içerir.

 

Siz de telif hakkı, tescil ve zaman damgası gibi hizmetleri profesyonel kapsamda almak istiyorsanız  https://esertescil.com ile görüşmelisiniz. Müşterileri tarafından hem önerilen hem de memnuniyet duyulan bir firmadır.

 
Gönderildi : 7 Ekim 2021 18:22
Paylaş: