Türkiye’nin Yeni Sa...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Türkiye’nin Yeni Sanal Asistanı FİYUVA İle Tanışın!

burcualtinsoy
(@burcualtinsoy)
Güvenilir Üye

Türkiye’nin yeni sanal asistanı FİYUVA platformunu keşfetmek ister misiniz? FİYUVA platformu; alıcıların firması, sitesi veya diğer alanlarda ihtiyaç duyduğu hizmetleri sağlayan gelişmiş ve eşsiz bir platformdur. FİYUVA Türkiye'nin yeni sanal asistanı olma yolunda ilerleyiş göstermektedir. 12 Kasım 2020 tarihinde hizmetlerini kullanıcılarına açmış ve güvenilir sipariş oluşturma imkânını yürürlüğe koymuştur. FİYUVA; çeşitli sektörlerin tek bir çatı altında ve bu sektörleri sanal âlemde toplayan bir amaç gütmektedir. Bu sayede bünyesinde bulundurduğu sektörlerle, teknoloji sistemlerini geliştirmiş ve güvenilir bir sistem ortaya çıkarılmıştır.

FİYUVA platformu üzerinden verilecek her sipariş; hızlı, onaylı ve güvenilir bir şekilde alıcıya teslim edilmektedir. Aynı zamanda FİYUVA ekibine dâhil olmuş yazılımcı, yazar, tasarımcı ve diğer kimseler; kendilerine atanacak olan siparişleri tamamlama karşılığında kazanç sağlayabilmektedirler. FİYUVA'ya verilen her bir sipariş eksiksiz ve güvenilir bir şekilde hazırlanması sayesinde; FİYUVA enerjik bir platform olma yolunda ilerleyiş göstermektedir.

FİYUVA Platformu Sizlere Ne Sunar?

- FİYUVA Sipariş Sistemi: FİYUVA üzerinden sektörünüzü seçerek sipariş talebi açabileceğiniz gibi sipariş sürecini de takip edebilirsiniz.

- FİYUVA Blog: Sektörünüzü yakından ilgilendiren bilgi verici metinlerin olduğu blog ister miydiniz? O halde sizleri böyle alalım. FİYUVA üzerinden sektörünüz ve diğer bilgilendirici yazıları kesinlikle okumadan geçmeyiniz.

- FİYUVA Ekip Sistemi: FİYUVA ailesine dâhil olmuş kimseler, FİYUVA tarafından işe alımı kabul edilen kişilerdir. Bu ekipler sayesinde çalışanlar, kendilerine atanan siparişleri görebilmektedir ve sürecin editörler tarafından incelenmesine imkân verilmektedir.

- FİYUVA Topluluk: Üyelerini de unutmayan FİYUVA Topluluk sayfasını hizmete açmıştır. Alıcılar ve diğer üyeler, Topluluk sayfasında kişisel yazılarını, sorularını, tartışmalarını ve belirli ücretler karşılığında reklamlarını paylaşabilirler. Bu sayede sektörünüz ile ilgili her detayı açıklayabilir veya gönderi paylaşabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerden yararlanmak ve kaliteli bir hizmet almak için tek yapmanız gereken www.fiyuva.com adresine gelmek. Kayıt ol sayfası ile kolayca kayıt olabilir ve dilediğiniz zaman sanal asistanız FİYUVA ile çalışarak içerik, danışmanlık, istatistiksel analiz, tasarım ve daha birçok farklı hizmetleri kolayca yaptırabilirsiniz. Daha fazlası ve merak ettikleriniz için hemen siteye giriş yapabilirsiniz.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 10 Aralık 2020 09:39
Paylaş: