Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Uydu servisi tavsiyesi

Sercan12
(@sercan12)
Çaylak Üye

Deperli arkadaşlar. Bugün sizlere Uydu servisi tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız sizlere uydu servisi ve televizyon tamircisi konusunda iyi bir tavsiye vermek istiyorum. İpek uydu servisi olarak çalışan firmanın 3 tane farklı uydu servisi şubesi vardır. Bu şubelerin hangisine giderseniz gidin en iyi uzman personeller ile karşılaşırsınız. Diğer şubeler ile aralarında ki tek fark uzman uydu tamircisi arkadaşların isimleri olacaktır.

1. Şube Fatih uydu servisi ismi ile Fatih'te bulunmaktadır. Burada ki servis hizmeti veren arkadaşlarımız Fatih'in bütün mahallelerine servis hizmeti sunmaktadır. Edirnekapı'dan başlayıp Eminönü Sarayburnu tarafına kadar çanak antenlerin tamiri ve bakımı ile ilgili servis hizmetleri verilmektedir.

2. Şube olarak Kayaşehir uydu servisi ismi ile karşımıza çıkmaktadır. Başakşehir bölgesinde bulunan şubemizin kayabaşı Mahallesin de sizleri de bekliyoruz. Televizyon tamiri ve daire içi sinyal sorunları burada daha fazla gelmektedir. Toki binaları ve özel projeler olmasından dolayı toplu yaşam denilecek kadar yükske binalar karşımıza çıkıyor.

3. şube olarak uydu servisi tavsiyesinde bulunacağımız şube ismi Küçükköy uydu servisi olarak konulmuştur. Gaziosmanpaşa televizyon tamircisi ile birlikte mutlaka işinize yarayacak sürpriz ürünleri de bir arada görmek için şubelerimize mutlaka bekliyoruz.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 13 Aralık 2020 08:45
Paylaş: