YesilSokak'ta Sanal...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
YesilSokak'ta Sanal Mağaza Açmak Çok Kolay!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
16 Görüntüleme
yesilsokak
(@yesilsokak)
Gönderiler: 1
Yeni üye
Konuyu başlatan
 

Merhaba,

 

YesilSokak ülkemizde üretilmekte ve satılmakta olan organik gıda ürünlerinin tüketicilerle buluştuğu ücretsiz yeni nesil sanal pazar yeridir.

Ülkemizin birçok yerin de kurulmakta olan kadın kooperatifleri, üreticiler, işletmeler ve organik ürün satışı yapmak isteyen girişimcilere destek olarak, sanal pazar yerlerin de kendilerine çeşitli avantajlar sunarak ücretsiz sanal mağazalar açmalarını sağlamaktadır.

 

Yesilsokak.com da oluşturulan müşteri trafiği sayesinde kendi web sitesini kurmuş yeterince gelişim sağlayamamış veya kuramamış olan bütün girişimcilerin yüksek maliyetlerini devre dışı bırakarak kendilerini  ifade edebilecekleri ve kolayca satış yapabildikleri  ücretsiz sanal pazaryeri sunmayı hedeflemektedir. Kurmuş olduğumuz sanal pazaryeri sayesinde kooperatifler, üreticiler, işletmeler ve girişimciler desteklenecek hem de pazardan organik ve doğal ürün almak isteyen tüketicilerimiz faydalanacaktır.

 

Web sitemizden veya mobil uygulamamızdan herhangi bir belge gerektirmeden bireysel yada kurumsal olarak YesilSokak ailesine katılarak ücretsiz sanal mağaza açabilir, ürünlerinizi ekleyerek kolayca satış yapabilirsiniz

 

 

Mağaza Başvuru adresimiz; https://yesilsokak.com/magaza-kayit

 
Gönderildi : 14 Kasım 2022 14:12
Paylaş: