Youtube Abone Satın...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Youtube Abone Satın Alma ManMedia

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
317 Görüntüleme
manmedia
(@manmedia)
Gönderiler: 4
Aktif üye
Konuyu başlatan
 

Youtube abone satın alma
İnsanlar iletişimlerini toplumsal medya üzerinden daha kolay kurmaya ve hedefledikleri kitlelere daha sıradan yöntemlerle ulaşmaya başladılar. Youtube en büyük video paylaşım hesabı olarak dünyanın her ülkesinde kullanılmaktadır. Konusuna göre video paylaşımı yapılabilmekte ve insanoğlu hangi mevzularda video yahut müzik istiyorlarsa Youtube platformunun bu özelliği yardımıyla rahatça ulaşabilmektedir. İnsanlar kendilerine bir Youtube kanalı açabiliyor ve bu kanalları üzerinden istedikleri kendi çekim videolarını ya da müzik videolarını paylaşabiliyorlar.
İnsanların bunu yapmasının amacı bulundukları sektörde kendilerini ön plana çıkartabilmek, daha fazla tanınmak yahut video paylaşımı yardımıyla yüksek oranlarda paralar kazanabilmektir. Bu amaçları gerçekleştirebilmek için kafi sayıda abonenizin olması gerekir. İstediğiniz abone sayısına ulaşabilmek için sitemizde yer edinen Youtube abone satın al paketlerimizi satın alarak organik olarak kanalınızı geliştirebilirsiniz.

Abone Satın Al Paketlerimiz

Youtube abonenizi artırmada sizlere yardımcı olabilmek için yabancı ve Amerikan abone paketleri hazırlayarak sizlere sitemiz üzerinden sunuyoruz. Sitemiz üzerinden toplumsal medya kullanıcılarına istedikleri alanlarda yardımcı olabilmek farklı sayılardan oluşan abone paketlerini oluşturduk ve bunları en ekonomik fiyatlarla güvenli olarak sunuyoruz. Yenilikçi ve şekillenebilen toplumsal medya ajansı olarak sizlere;

Gerçek ABD Youtube kullanıcıları gönderiyoruz.
Abone sayınızda günlük averaj 50 naturel abone sayısı artışı sağlıyoruz.
Kanalınıza abone tanımlayabilmek için kanalınızda video paylaşımlarının bulunması gerekmektedir. Gönderdiğimiz aboneler içerikleri izleyerek kanalınıza abone olurlar.
Abone paketlerimiz yardımıyla Youtube kalıcı abone sayılarına haiz olabilirsiniz.
Abone Sınırı

Youtube hesabını video paylaşımı yaparak para kazanmak isteyenler için belirli bir abone sınırlaması bulunmaktadır. Abone sayısının fazla olması size farklı avantajlar sağlayacaktır.

Abone sayınız arttıkça tanınırlığınız artacaktır.
Firmanızın markalaşmasını kolaylaştıracak ve dünya genelinde tanınan bir şirket olacaktır.
Reklam yapmanızı kolaylaştıracak, ürün reklamlarını maliyetsiz olarak yapabileceksiniz.
Paylaşımlarınız ile hedef kitlenize ulaşabileceksiniz.
Paylaşımlar üzerinden para kazanabilmeniz için 1000 Youtube abone sınırı şartını paketlerimiz yardımıyla aşabileceksiniz.
Paket Özellikleri

toplumsal medya destek sitesi olarak Youtube kullanıcılarına sağladığımız abone paketlerin farklı özellikleri bulunmaktadır.

Tüm paketler kullanıcılara, Amerikan ve yabancı aboneler elde edecektir.
Tüm paket seçenekleri günlük 30 ile 50 arasında organik abone artışı gerçekleştirecek, eklenen abonelerin kalıcı olmasını sağlayacak ve eksilme durumlarında 30 gün telafi garantisi veriyoruz.
Paketlerin eklenmesi ve abone işlemlerini takip edebilmek için 7/24 destek hizmeti veriyoruz. Ayrıca hesap güvenliğiniz için sizlerden şifre istemiyoruz.
Satın Al

Youtube hesabınızın daha çok kişi tarafınca takip edilmesi ve para kazanmak için 1000 abone sınırını aşabilmeniz için sitemizde yer edinen abone paketlerini inceleyebilir ve seçim yaparak satın alabilirsiniz. Satın alma işlemleri için sitemiz ana sayfası üzerinden “hizmetlerimiz” başlığı altında yer alan Youtube abone kısmına erişim yapmalısınız. Satın alma yapabilmek için kullanıcı adı istenilen bölümlere kanal linkinizi yazmalısınız.

Abone adeti seçiniz kısmınde, 100 ile 3000 arasında seçim yaparak sepete ekleyebilir ve işlemlere devam edebilirsiniz. Satın al işlemlerine devam edebilmeniz için ikinci adımda oluşturulan sayfada bulunan kullanıcı detayları ve Youtube hesabınızın yayınlandığı linki bu bölüme yazmalısınız. Satın alma işlemlerinde sorun yaşar veya sormak istediğiniz konular olması durumunda, ana sayfadaki bildirişim asistanımız ya da iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Ödeme Yapmak

Youtube hesabınızı etkinleştirmek ve daha popüler olabilmeniz için sitemizden satın alacağınız abone paketleri için ödeme işlemlerini tek çekim veya taksitli seçeneklerden faydalanarak yapabilirsiniz. Ödeme işlemleri için ödeme işlemleri sayfasındaki alanlara, kart numaranızı, kart üzerindeki isim ve soyadı bilgileri, son kullanma tarihi, cv kodu bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak yazmalısınız.

İnsanlar online sistemler üzerinden yapacakları ödeme işlemlerinde hesap güvenlikleri konusunda kaygı yaşayabilmektedirler. Hepimiz SSL sertifikasını kullanarak tüm müşterilerimizin ödemelerini güvenli yapmalarını sağlıyoruz. Tüm bilgiler girildikten sonra ödeme yap seçeneğini seçtiğinizde ödeme işlemleri tamamlanmış olacaktır. Ödeme işleminden sonraki 24 saat içinde aboneleriniz kanalınıza eklenecektir.

Paket Yükleme Süresi

Sitemiz üzerinde gerçekleştirdiğiniz tüm paket satın alma işlemlerinde satın aldığınız paketleri sayfanıza mümkün olduğu kadar kısa sürede aktarmaya çalışıyoruz. Sitemizde size verdiğimiz hizmetlerimizde sunduğumuz paketleri satın alma işlem sayfasında yazdığınız linklere tanımlama işlemimiz 24 saat içinde tamamlanmış olacaktır. Abone paketini tanımladığımızda abone sayısınız hızla arttığını görebileceksiniz. Bu artış sizi Youtube sayfasında üst sıralara taşıyacaktır.

Hizmetlerimizin Size Faydaları

sosyal medya hesaplarının tesirini artırmak ve kullanıcısına farklı alanlarda yarar sağlayabilmesi için Youtube abone paketlerimizi farklı sayılarda size sunuyoruz. Paketlerimiz yardımıyla abone sayınızı artırmak, bulunmuş olduğunuz alanda ve sektörde daha basit tanınmanızı elde edecektir. Abone sayınız arttıkça reklam yapmak istediğiniz ürünün daha basit tanıtabilecek ve marka ile beraber ürün özelliklerini anlatabileceksiniz. Youtube abone sayısının fazla olması hem tanıtım aynı zamanda para kazanma açısından önemlidir. Abone sayınızı artırabilmek için sizler için en iyi çalışmaları yapıyoruz.

Youtube Hesaplarınız İçin Hizmetlerimiz

sosyal medya destek hizmetleri alanında vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz içinde, Youtube, İnstagram ve Twitter hesapları için özel çalışmalar yapıyoruz ve bu hesaplarınızın etkinliğini artırabilmek için, abone, izlenme, beğeni, yorum benzer biçimde çeşitli alanlarda farklı sayılardan oluşan paketler hazırladık. Hizmetlerimizdeki amacımız sosyal medya hesaplarınızdaki popülerliğinizi ve etkinliğinizi artırarak daha çok tanınmanızı sağlamaktır.

İzlenme Sayısının Önemi

Youtube izlenme satın alma hesabınızda hedefinize ulaşabilmek için tüm işlemler zincirleme olarak birbirini takip etmektedir. Abone sayınız arttıkça, izlenme sayınız artacak, tanınma oranınız yükselecektir. İzlenme paketi almış olduğunızda video paylaşımlarınızın izlenme oranının arttığını gören Youtube kullanıcıları kanalınıza abone olacak ve sizi izlemeye başlayacaktır. İzlenme sayısının artması, paylaşımlara yapılacak olan yorum sayısını artıracaktır. Bu artışlar sizin tanınmasını artıracak, videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlayarak para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Destek Hizmetlerimiz

Online olarak hizmet veren sitemiz üzerinden sizlere güvenli hizmetlere verebilmek için tüm destek hizmetlerimizi aksatmadan vermeye çalışıyoruz. Tüm müşterilerimiz bizlere web sitemizdeki mesajşim bilgilerimiz yahut ana sayfamızdaki bildirişim asistanımız aracılığı ile kolaylıkla sağlayabilirler. Youtube abone satın al paketlerimizin tamamını en ucuz fiyatlar üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Satın alma işlemlerinde sizlere güvenli ödeme hizmetleri veriyoruz. Sahip olduğumuz SSL sertifikası ödeme yaptığınız hesap bilgilerinizi itimat altında tutmakta ve paylaşılmasını önlemektedir.

Güvenli hizmetlerimiz içinde paket satın alma işlemleri için sizden şifre istemeden hesaplarınızı güvenli tutarak tanımlama işlemlerinin yapılmasıdır. Satın almış olduğunız tüm Youtube paketlerini satın alma işlem sayfasında belirttiğiniz linklere yapıldığı için linkleri yazarken kontrol etmenizi istiyoruz. Tüm işlem aşamalarında destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2021 22:00
Konu Etiketleri
Paylaş: