HAFTANIN VİZYONDAKİ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
HAFTANIN VİZYONDAKİ 5 FİLMİ 25.9.2016

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeni
1,463 Görüntüleme
Coder Ali
(@coder-ali)
Gönderiler: 46
Üye
Konuyu başlatan
 

1. Leylekler

YönetmenDoug SweetlandNicholas Stoller 
Tür: Animasyon, Komedi, Aile (89 dk) 
Vizyon Tarihi: 23.09.2016

Dev internet mağazası Cornerstore.com’da çalışan ve terfi etmek üzere olan leylek Juinor yanlışlıkla Bebek Yapma Makinesi’ni çalıştırır ve istenmeyen tatlı bir bebek dünyaya gelir. Uzun yıllardır bebek teslimi yapmayan Junior ve Leylek Dağı’ndaki tek insan Tulip bu bebek için ev bulma yolculuğuna çıkarlar.

2. Ben-Hur

Tür: Macera, Drama, Tarih (141 dk) 
Vizyon Tarihi: 09.09.2016

Lew Wallace’ın romanı Ben-Hur: A Tale of the Christ’a dayanan Ben-Hur filmi, üvey erkek kardeşi ve Roma ordusunda subay olan erkek kardeşi Messala tarafından haksız bir şekilde ihanetle suçlanan prens Yahuda Ben-Hur’un epik hikâyesini konu alıyor. Rütbesi elinden alınan, ailesi ve sevdiği kadından ayrı bırakılan Yahuda, köleliğe zorlanır. Denizde geçen uzun yıllardan sonra intikam almak için vatanına döner.

3. Kayıp Balık Dori

YönetmenAndrew StantonAngus MacLane 
Tür: Animasyon, Macera, Komedi (97 dk) 
Vizyon Tarihi: 02.09.2016

Pixar'ın en sevilen animasyon filmlerinden biri olan Kayıp Balık Nemo'nun spin-off projesi olan Finding Dory (Kayıp Balık Dori), yapım aşamasına geçmek için gün saymaya başladı. Oğlunu aramak için okyanusu bir uçtan diğer uca yüzen Marlin'in, 'balık hafızalı' yoldaşı Dory, nihayet kendi adını taşıyan animasyon filmine kavuşacak!

4. Buz Devri : Büyük Çarpışma

YönetmenGalen T. ChuMike Thurmeier
Tür: Animasyon, Komedi (100 dk) 
Vizyon Tarihi: 15.07.2016

Scrat’in meşe palamudu peşindeki destansı takibi, onu kazara Buz Devri Dünyası’nı dönüştürecek ve tehdit edecek olayların yaşanacağı evrene fırlatır. Sid, Manny, Diego ve sürünün geri kalan elemanları, kendilerini kurtarmak için evlerini terk etmek zorunda kalırlar. Egzotik topraklara doğru başlayan yolculuk, karşılaştıkları yeni karakterlerle birlikte neşeli ve eğlenceli bir maceraya dönüşür.

5. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı

YönetmenChris RenaudYarrow Cheney
Tür: Animasyon, Komedi, Aile (87 dk) 
Vizyon Tarihi: 05.08.2016

Sevilen animasyon filmi Çılgın Hırsız'ı yaratan ekip yeniden iş başında! Illumination ekibinin yeni filmi The Secret Life of Pets, 'Her gün işe giderken evde bıraktığınız evcil hayvanlarınız, siz eve dönene kadar geçen süreç içerisinde ne yapıyor?' önermesinden yola çıkıyor.

+REP VERMEYİ UNUTMAYINIZ EMEĞE SAYGI  🙂


Nabıyonuz D

 
Gönderildi : 25 Eylül 2016 19:59
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Gönderiler: 1197
Ünlü Üye Admin
 

Ekmeğe saygı :bayrak :bayrak 🙂 +++++

 
Gönderildi : 25 Eylül 2016 21:11
Paylaş: