Audio Görüntülü Diafon Satışı

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: Audio Toptan – Güvenlik Otomasyon Sistemleri
Site URL: audiotoptan.com

Audio görüntülü diafon sistemleri, apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü diafonlar, ses ve video sinyallerinin iletimini, alımını ve kapıyı açma konusunda kullanılan çift yönlü iletişim sistemleridir. Audio diafon sistemleri, güvenliğin sağlanması amacıyla genellikle işyerleri ve apartmanlar gibi yerlerde kullanılır. Bir kameralı diafon sistemi, bir ziyaretçinin kapının önünde durduğunda, dâhili bir güvenlik monitörünün etrafında bulunan düğmelerin basılmasıyla başlar. Basıldıktan sonra, monitörün ekranında ziyaretçinin görüntüsü görüntülenir. Sistem kullanıcısı, düğmeye basarak konuşmaya başlayabilir. Akustik sinyallerin iletimi sırasında, kameralar tarafından çekilen çift yönlü video görüntüleri de sistem tarafından kaydedilebilir.
Toptan Audio diafon, kurulum ve kullanımı çok basit olan kablosuz sistemler de olabilir. Görüntülü diafon sistemleri Audio kapının önüne iki cihaz olarak kurulur. Biri içerideki güvenlik monitörü ve diğeri ise dışarda kapının önündeki kapı zili olarak yer alır. Kapı zilinde bulunan kamera özellikli zilin, ziyaretçinin görüntüsünü aktarır ve monitörde bu görüntü gösterilir. Böylece güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için audiotoptan.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.