Avrupa Siber Güvenlik Blogger Ödülleri 2021 Adaylıklarını Duymaya Hazır

Katılım
31 Ocak 2021
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Avrupa Siber Güvenlik Blogger Ödülleri 2021 Adaylıklarını Duymaya Hazır

En sevdiğiniz blogları, vlogları, sosyal medya hesaplarını ve podcast'leri hemen aday gösterin!

Londra, İngiltere - 7 Nisan 2021-Avrupa siber güvenlik Blogger Ödülleri, siber güvenlik endüstrisindeki en iyi blogları ve podcast'leri tanımak amacıyla 2021'de geri döndü, adaylar kendileri veya meslektaşları tarafından oylanıp bir uzman paneli tarafından değerlendirilecek. Aday göstermek için son gün 14 Mayıs. Kazananlar, 9 Haziran Salı günü sanal buluşma etkinliği sırasında açıklanacak.

2021 yılı, Eskenzi PR tarafından, KnowBe4 ve Qualys sponsorluğunda düzenlenen sekizinci Avrupa Siber Güvenlik Blogger Ödüllerine sahne olacak. Bloggerlar, sosyal medya fenomenleri ve podcast yayıncıları, kendilerini aday gösterebilecekleri gibi, her birey kendi favorisini aday gösterebilir. Aday gösterilen tüm bloglar, vlog'lar, podcast'ler veya sosyal medya hesapları, bilgi güvenliği konularına odaklanmalı ve Avrupalı bir izleyici kitlesine sahip olmalıdır.

Qualys Etkinlikler ve İletişim Direktörü Anne Lenoir, "COVİD krizi bütün mesleklerin uyum sağlamasını ve yaratıcı olmasını gerektirdi - bloggerlar da buna dahil!'' dedi ve ekledi, ‘’Siber güvenlik endüstrisinin karşılaştığı tehditleri vurgulayan, bireylerin ve kuruluşların karşılaştıkları yasal, teknik ve yönetişim endişelerini daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için tavsiye ve yorum sağlayan bu topluluğu desteklemekten mutluluk duyuyoruz."

KnowBe4 güvenlik bilinci temsilcisi Javvad Malik ise, ''Bu zorlayıcı zamanlara rağmen, birçok blogger ve sosyal medya fenomeni bu durumu, izleyicilerinin zevk alması için daha ilgi çekici ve eğlenceli içerikler oluşturma fırsatı olarak değerlendirdi.'' diyor ve ekliyor, "Hevesli bir blogger ve vlogger olarak, bu yıl Tik Tok gibi platformlara katılarak içerik paylaşmak ve eğlenceli videolar oluşturmak için yeni yollar keşfetmeye başladım. Siber güvenlik alanındaki meslektaşlarımın içeriklerini, çeşitli ortamlarda kayda değer bir şekilde sunmak için ne yaptıkları hakkında daha fazla bilgi edinmeyi dört gözle bekliyorum."


Güvenlikle ilgili blogların, podcast'lerin ve benzerlerinin aday gösterilebileceği kategoriler aşağıda listelenmiştir:

Geleceği En Parlak Blog​

Geleceği En Parlak Podcast​

En Eğlenceli İçerik​

En İyi Kurumsal Blog​

En İyi Kurumsal Twitter​

En İyi Kişisel Blog​

En İyi Podcast​

En Eğitici İçerik​

En İyi Teknik İçerik​

Yılın Sosyal Medya Fenomeni​Oy vermek için lütfen ziyaret edin: https://forms.gle/pztxıwyhswa3v4ky7

Adayların ellerinden geldiğince çok sayıda referans göndermeleri önerilir ve aday gösterme süreci 14 Mayıs 2021 Cuma günü sonunda bitecek. Aday gösterilen girişler daha sonra jüri heyetine sunulacak.

Ödüllerin kazananları, 9 Haziran 2021 Salı günü sanal bir ödül töreninde açıklanacak.

Eskenzi PR kurucu ortağı Yvonne Eskenzi, fikirlerini, ''Bu yıl Infosecurity Europe fiziksel bir etkinlikle geri dönmüş olsa da herkesin kalabalık yerlere geri dönmeye hazır olmadığı hissine sahibiz. Bu nedenle, etkinliğin bu yıl da sanal olarak düzenlenmesine karar verdik, umarım bu son olur ve gelecek yıl sokaklara geri dönmüş oluruz.'' diye belirtiyor ve ekliyor, "Ama iyi haber şu ki, yine de hazırlayıp içeceğimiz bolca kokteyl olacak ve bu sefer barda sıraya beklemeye gerek kalmayacak!"


Ödüller için jüri heyeti;

Bora'da yönetici Joe Pettit; Eskenzi PR'den Yvonne Eskenzi; Canon Avrupa Bilgi Güvenliği Yöneticisi Quentyn Taylor; Qualys İngiltere Güvenlik Teknolojisi şefi Paul Baird; Qualys Kurumsal İletişim ve Etkinlikler Direktörü Anne Lenoir; ve KnowBe4 güvenlik bilinci temsilcileri Javvad Malik ve Erich Kron.Web sitesi: https://www.eskenzipr.com/european-cybersecurity-blogger-awards/ ayrıca #EUSecBloggerAwards21 hashtag'ini kullanarak ödülleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.