• Konu açmadan önce buradaki kuralları okuyunuz. Burada yazılan kurallara uygun olmayan konular silinir.

DOOM Eternal Çıktı! - Steam İnceleme

XCoDeX

Üye
DOOM Eternal Çıktı! - Steam İnceleme

48468ye.jpg

DİJİTAL LÜKS PAKET​

DOOM Eternal Deluxe Edition'da ortalığı birbirine kat! Paketin içeriği:
Birinci Yıl Bileti
  • DOOM Eternal'ın çıkışını takip eden bir sene içinde yayınlanacak iki hikâye eklentisine erişim.
  • Demonic Slayer Görünümü
  • Classic Weapon Ses Paketi
  • Tüm DOOM Eternal silahların için nostaljik ses efektleri

BU OYUN HAKKINDA​

Cehennem orduları dünyayı istila etti. Bu müthiş, tek oyunculu macerada Slayer olarak boyutlararası iblis avına çık ve insanlığı kurtar.
Tek Korktukları Şey… Sensin.
Yüksek tempolu birinci şahış nişancı çatışmalarına yeni bir soluk getiren DOOM Eternal'da muazzam hız ve güç baş döndürüyor.

Slayer Tehdit Seviyesi Maksimumda​

Alev makineli omuz topu, bileğe takılan katlanabilir bıçak, yükseltilmiş silahlar ile modlar ve Double Dash gibi yeteneklerle hiç olmadığı kadar hızlı, güçlü ve beceriklisin.

Uğursuz Üçlü​

İhtiyacın olan her şeyi düşmanlarından al: Ekstra can için glory kill yap, zırh için yakıp kül et, cephane depolamak için iblisleri testereyle kes ve iblis avcılarının şahı ol!

Battlemode'a Gir​

id Software, yepyeni bir 2'ye 1 çok oyunculu modu sıfırdan geliştirdi. Tam donanımlı DOOM Slayer, oyuncu kontrolündeki iki iblisle kozlarını paylaşarak beş maçlık hararetli bir birinci şahıs çatışmasına giriyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

MİNİMUM:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 64-Bit Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz or better, or AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4GB) or AMD Radeon R9 280(3GB), AMD Radeon R9 290 (4GB), RX 470 (4GB)
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: ( 1080p / 60 FPS / Low Quality Settings )

ÖNERİLEN:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-6700K or better, or AMD Ryzen 7 1800X or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB), NVIDIA GeForce 970 (4GB), AMD RX 480 (8GB)
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: ( 1080p / 60 FPS / High Quality Settings ) - *On NVIDIA GTX 970 cards Texture Quality should be set to Medium

AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.