ETS 2 ve ATS Yılbaşı Etkinliği: Büyük Hediye Teslimatı 2017 - 2018

Katılım
16 Eylül 2017
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
ETS 2 ve ATS Yılbaşı Etkinliği: Büyük Hediye Teslimatı 2017 - 2018

AyR75Q.jpg

Geleneksel yılbaşı etkinliği World of Trucks aracılığıyla başladı! SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için yılbaşı etkinliği başlattı. Her yıl sonu düzenlenen etkinliğin bu yıl ödülleri daha bir güzel! On The Road ekibi az önce Kuzey Kutbu’ndan geldi. Noel Baba’nın lojistik ağı tüm hediyeleri teslimatıyla baş etmekte feci zorlanıyor ve SCS Software’dan yardım istiyor! SCS’in mütevazi sim dorsesi yeterli değil, hareketli simülatör koltukları çok yer kaplıyor. Daha fazla kapasiteye ihtiyaç var. Özetle SCS Software oyunculardan yardım istiyor! World of Trucks üzerinden gerçekleştireceğimiz etkinliğin ayrıntıları; Kurallar & Ödüller Etkinlik Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator arasında paralel olarak yapılıyor. Her iki etkinliğe katılıp tüm hediyeleri kazanabilirsiniz. Sadece World of Trucks sözleşmelerinde bulabileceğiniz çok özel bu işleri yapmak için gerekenler; Aşama 1 için en az 6, Aşama 2 için en az 12 işi farklı şehirlerden tamamlayın. Her teslimatınız en az 240 km / 150 milden fazla mesafeye yapılmalıdır. Aşama 1:

 • Her oyun için tamamlanan etkinlik sonucunda Özel World of Trucks başarımları
 • Asılabilen kabin süslemeleri – Xmass Ball ve Plush Bear (ETS2), Polar Star ve Polar Plush Bear (ATS)
 • Ana menü arkaplan teması – "Magic Time"
 • Bu aşamayı tamamlayan 5 kişi fiziksel ödülünü kazanma şansına sahip olacak: SCS Software online mağazasından 50€ değerine kadar herhangi bir ürünü alabileceksiniz.
Aşama 2:

 • Asılabilen kabin süslemeleri – Polar Beast ve Snowman Trucker (ETS2), Grizzly Bearve Snowman Trucker (ATS)
 • Özel boyamalar "Crystal Dream" (ATS) ve "Crystal Dimension" (ETS2)
 • Ana menü arkaplan teması – "On top of the world"
 • Bu aşamayı tamamlayan 5 kişi fiziksel ödülünü kazanma şansına sahip olacak: SCS Software online mağazasından 100€ değerine kadar herhangi bir ürünü alabileceksiniz.
pGZzGm.jpg
5G57mA.jpg


bLzDMn.jpg
d7y3ZQ.jpg

Önemli Notlar

 • Etkinliğin parçası olmak için en son oyun sürümü gereklidir.
 • Oyun içi ödüller Steam envanterinde satılabilir, pazarlanabilir öğeler olarak verilir.
 • Her etkinlik aşamalarını her iki oyunda da tamamlayarak fiziksel ödülleri kazanma şansınızı dört katına çıkarın(x4). Her aşama ile birlikte toplamda 20 kişiye verilecek.
 • Etkinlik 22 Ocak 2018 Pazartesi günü sona erecek. Fiziksel ödülleri kazananlar blog yazısında resmi olarak açıklanacak.
ETS 2 ve ATS’de herhangi bir zorunluluk yoktur. İstediğiniz oyunda etkinliği tamamlayabilirsiniz. ETS 2 Italia DLC ve ATS New Mexico DLC’leri de uyumludur. Tüm işleri World of Trucks online sözleşmeler ekranından alacaksınız. SimülasyonPark’ta bu etkinliğin ana konusunda diğer oyuncularla birlikte içerik paylaşabilirsiniz.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


Yazılar alıntıdır. Emeği geçenlere teşekkürler..

İyi forumlar!
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.