Fotoğraflar Geldi, Elon Musk'ın Şakası Yok! Tesla Marka Aracını Uzaya Gönderiyor

xBullHack

Üyeliği Durduruldu
Yasaklı
Katılım
4 Ağustos 2017
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Elon Musk, herkesin şaka sandığı "Uzaya araba gönderme" projesinin ne kadar ciddi olduğunu, son Instagram gönderisi ile kanıtladı Elon Musk, SpaceX'in Falcon Heavy roketi için planlarını açıkladığı sırada, aynı zamanda kiraz kırmızısı birTesla Roadster'ı David Bowie'nin Space Oddity'si çalarken uzaya ulaştırılacağı sözünü vermişti. Bunun bir şaka olduğu düşünülse de görünüşe göre Musk'ın niyeti ciddi. Musk, Mars'ın yakınında yörüngeye girmeye hazırlanan Roadster'in yeni fotoğraflarını yayınlayarak bunu kanıtladı.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
FOTOĞRAFINI YAYINLADI Musk'ın Instagram hesabındaki fotoğraf serisi, normalde test uçuşlarının, yük testi için beton veya çelik bloklar taşıdığını açık bir şekilde hatırlatıyor. Ancak Musk, bunun yerine kendi Roadster'ını Güneş çevresinde eliptik bir yörüngeye göndermeye hazırlanıyor. Bu sahnenin de gelecekte Tesla, Musk veya SpaceX'i düşündüğümüzde aklımıza ilk gelecek şeylerden biri olacağına kesin gözüyle bakılabilir.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.