Fransa'da sıfır arabalar ateşe verildi!

XCoDeX

Üye
Katılım
28 Kasım 2017
Mesajlar
428
Tepkime puanı
11
Puanları
19
Fransa'da sıfır arabalar ateşe verildi!
Fransa'da, bir polis memuru tarafından öldürülen 17 yaşındaki bir sürücüye ilişkin olayların ardından, şiddet dolu protestolar son 5 gündür devam ederken, yeni görüntüler ortaya çıkıyor.

i56v9bq.png

Fransa'da, 27 Haziran tarihinde 17 yaşındaki Nahel M.'nin polis tarafından öldürülmesinin ardından şiddet olayları patlak verdi ve ülke adeta yangın yerine döndü. Son gelen görüntüler, durumun ciddiyetini ortaya koydu. Marsilya kentinde protestocular, girdikleri bir otoparkta sıfır araçları ateşe verdi. Bu olaylar, birçok şehirde polis ile protestocular arasında şiddetli çatışmalara yol açtı. Ülke genelinde olağanüstü hal (OHAL) dahil olmak üzere birçok sıkı güvenlik tedbiri gündeme geldi.
Gösterilerin şiddetle devam ettiği Marsilya'dan gelen son görüntüler, olayların vahametini açıkça gösterdi. Marsilya'da bir otoparka giren protestocular, sıfır araçları ateşe verdi.

Görüntüler, otomobillerin alevler içinde küle dönüşünü gösteriyor ve bu anlar saniye saniye kaydedilmiş. Sosyal medyada yayılan bu görüntüler, Fransa'daki durumun vahametini bir kez daha gözler önüne serdi.
 
Benzer konular Forum Tarih
XCoDeX Teknoloji Haberleri 0 133

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.