Halı Saha Yapımı Hizmetleri

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: Hakan Panel Çit Sistemleri - İstanbul
Site URL: www.hakanpanelcit.com/tr
Çim çit kullanımının herhangi bir alan sınırlaması olmamaktadır. Paslanmayan ve dayanıklı olarak tellere işlenen çim çit kaplaması bina, okul veya basketbol saha yapımı alanına kadar birçok mekân için tercih edilebilir. Düz, beton ve toprak zemine kaplama yapılmaktadır. Düz olmayan zeminler için düz hale getirilir ve öyle kaplama işlemi başlatılır. Görüntü açısından hoş dekorasyona sahip panel çit, dayanıklı güvenlik sistemidir. Montajı oldukça kolay ve sürekli hava değişikliğine göre paslanmaz yapısıyla uzun ömürlüdür. Panellerin birbirine bağlanmasıyla güvenlik sisteminin oluşumu sağlanır ve sökülüp takılması oldukça kolay yapıda tasarlanmıştır.
Basketbol saha yapımı günümüzde çim türlerinin en çok tercih edilen sektörü olmuştur. Hem maliyet açısından hem de uzun ömürlü olacak şekilde üretimi yapılmıştır. Ülkemizde spora ilgi arttığından saha yapımında artış gözlemlenmektedir. Halı saha yapımı için kullanılan ve ihtiyaç duyulan bu tür kaplamalar hakanpanelcit.com/tr sitesinden erişebilirsiniz. Son teknoloji ile yapılan kaplama kesinlikle pas tutmaz ve tüm hava koşullarında tercih edilmektedir. Sizlerde daha fazla bilgi ve iletişim için bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.