HutWorld Sistem Gereksinimleri

xBullHack

Üyeliği Durduruldu
Yasaklı
Minimum Sistem Gereksinimleri : İşletim Sistemi: Windows XP 64 İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 460/Radeon HD 5850/Intel HD 4600 en az 1024 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Sabit Disk Alanı: 2 GB kullanılabilir alan Önerilen Sistem Gereksinimleri : İşletim Sistemi: Windows 7 64 İşlemci: 3 GHz Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 660/Radeon HD 6970 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Sabit Disk Alanı : 4 GB kullanılabilir alan Mac OS X Minimum Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: OS X Lion 10.7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 460/Radeon HD 5850/Intel HD 4600 en az 1024 MB video RAM Sabit Disk Alanı : 2 GB kullanılabilir alan Mac OS X Önerilen Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: OS X Mavericks İşlemci: 3 GHz Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 660/Radeon HD 6970 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Sabit Disk Alanı: 4 GB kullanılabilir alan

AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.