İnşaat Demiri ve Bims Ürünleri

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: AR YILDIRIMLAR
Site URL: www.aryildirimlar.com
Günümüzde inşaat demiri ve bims ürünleri çeşitli inşaat projelerinde kullanılan iki tür inşaat malzemesidir. Bims, binaların iç ve dış duvarları için önemli bir malzemedir. İnşaat demiri, betonarme yapılarda beton içine konulan özel şekillendirilmiş çelik parçasıdır. Birçok farklı ölçüsü ve özelliği vardır. Yüzeyindeki nervürler soğuk serim ile üretilir. İnşaat demiri, betonarme yapılarda yapının yükünü taşıyan, çekme ve kesme gerilmelerine karşı koyan en önemli bileşenlerden biridir. Ülkemizde kullanılan inşaat demiri nervürlü veya şekillendirilmiştir. Betonarme yapılarda yassı çelik çubukların kullanılması yasaktır. Bu bağlamda Ar Yıldırımlar sizlere ihtiyacınız olan inşaat ürünlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve geniş referans ağı ile ihtiyacınız olan tüm ürünlerde sizlere hizmet vermektedir.
İnşaat yapımı sürecinden kullanılan diğer bir ürün olan bims ise hafif beton elde etmek için agrega olarak kullanılmaktadır. Bims ürünlerinin bazı özelliklerden bazıları şunlardır; doğal malzeme, kimyasal içermez, yanmaz, gözenekli ve hafif, atmosferik koşullara son derece dayanıklı, kaliteli beton agregası ile beton agregası arasındadır. Bims taşından yapılan beton, sıradan betona göre çok daha hafif olduğu için nakliyesi ve kullanımı kolaydır, zamandan ve emekten tasarruf sağlar. Zemin mekaniği açısından temele binen yük azaldığı için kolay tasarrufu yapılabilmektedir. Sizlerde daha fazla bilgi almak için aryildirimlar.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan çimento ve kireç gibi ürünleri de temin edebilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.