İnverter Klima Cihazları Satışı

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: Toshiba Klima – AES Mühendislik
Site URL: aesmuhendislik.com.tr

İnverter klima geleneksel klimalardan farklı olarak, dış hava sıcaklığına ve iç mekân sıcaklığına göre soğutma veya ısıtma işlemi yapmak üzere tasarlanmış bir klima türüdür. İnverter klima sistemleri, iç mekân sıcaklığını sabit bir seviyede tutmak için farklı hızlarda çalışabilen bir kompresör kullanır. Geleneksel klimaların kompresörleri, çalışırken yüksek hızda çalışıp, iç mekânın sıcaklığını hedefe ulaştırdıktan sonra dururlar. Bu duruş sonrası, tekrar başladıklarında yüksek güç gerektirir ve bu nedenle daha fazla enerji tüketirler. AES Mühendislik birbirinden farklı orijinal ürünleri en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır.
Isı pompası, çevredeki düşük sıcaklıklı ortamlardan enerji toplamak ve bu enerjiyi ısıtmak veya soğutmak için kullanmak üzere tasarlanmış bir cihazdır. Isı pompaları, sıcaklık farklılıklarını kullanarak iç mekanların ısıtılmasında veya soğutulmasında kullanılır. Böylece en uygun enerji tüketimi ile hizmet sağlamaktadır. Toshiba Haori, Toshiba tarafından geliştirilen bir klima cihazı serisidir. Bu serideki klima cihazları, geleneksel klimalardan farklı olarak, giyim tarzına benzer bir tasarıma sahip olan ince bir panelli cihazlardır. Bu cihazlar, odanın içinde daha az yer kaplamak için duvara asılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Toshiba Haori düşük enerji tüketimi, sessiz çalışma özelliği ve gelişmiş hava temizleme özellikleri ile dikkat çeker. Ayrıca, hareket halindeki insanları veya nesneleri izleyen ve buna göre hava üfleyen bir sensöre sahiptir. En iyi klima modelleri için aesmuhendislik.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.