İZMİR JEL TIRNAK

fyztanitim

Üye
Katılım
19 Şubat 2021
Mesajlar
41
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı
İZMİR JEL TIRNAK
Site URL
https://www.izmirjeltirnak.com/
cropped-IMG_5352-94x68.png

Sşte
İzmir Jel Tırnak Tarihçesi
İzmir Jel Tırnak Markası 2020 yılında Sevgi Kaya tarafından kurulmuştur. Marka kısa süre içerisinde İzmir’de tanınan güzellik salonları arasında yerini almıştır. Yüksek takipçisi ve işlem kalitesi ile kurumsal çözümler üretebilen İzmir Jel Tırnak markası büyüme yolculuğuna devam etmektedir. İzmir Jel Tırnak markası yıl sonuna kadar 10 şube ile tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam edecektir. İzmir Jel Tırnak markası Kaplan Kaya Güzellik Salonları Limited Şirketi altında bulunduğu için güçlü ve kurumsal kimliğini korumaktadır.

İzmir Jel Tırnak Avantajları
Kurumsal markaların çözüm odaklı yaklaşımları en büyük avantajlardandır. Kaplan Kaya Limited Şirketi altında bulunan İzmir Jel Tırnak Markası 20’ye yakın personeli ile hiçbir durumda mağduriyet yaratmayan yaklaşımıyla dikkat çekmektedir. En iyi fiyat politikası ve sürekli gelişen kampanyaları ile müşterilerine uygun fiyata en iyi hizmeti sunmaktadır. Profesyonel kadrosu uzun süreli deneyimli çalışanları müşterisine güven vermektedir.

İzmir Jel Tırnak Uygulaması
Jel Tırnak uygulamasının İzmir’deki temsilcisi olarak bilinen İzmir Jel Tırnak markası izmirjeltirnak.com şablon sistemi, tips sistemi ve poly jel sistemi ile başarılı uygulamalar gerçekleştiriyor. Alt form uzatma ve üst form uzatma işlemini tüm çalışanları uygulayabiliyor. Aynı zamanda İzmir Jel Tırnak salonlarında üst düzey kalitede ipek kirpik ve cilt bakım hizmeti sunuluyor.

İzmir Jel Tırnak Satış Ofisi
İzmir’in ve Ege Bölgesi’nin en kapsamlı malzeme ofisine sahip olan Kaplan Kaya Limited Şirketi kurumsal kimliği ile tırnak ve kirpik malzemeleri için en uygun fiyatları ve en hızlı kargolama hizmetini sunuyor. İzmir içi tüm siparişler ücretsiz kargo ile 24 saat içerisinde teslim ediliyor ve tüm Türkiye için 24 saat içinde kargo veriliyor. İzmir Jel Tırnak markası Gelişmiş lojistik ve pazarlama ağı ile müşterilerine memnuniyet sağlamaya devam ediyor.

photo_5891115372877297762_y-edited-1.jpeg
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.