Karekod Menü Yazılımları

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: Karekod Menü Yazılımları
Site URL: qrmenuden.com
QR menü, müşterilerin akıllı telefonlarından masada veya uygun alanda bulunan karekodu okutarak görüntüleyebilecekleri dijital menüdür. Masalarda fiziksel menü ihtiyacını ortadan kaldırarak daha hijyenik bir müşteri deneyimi yaratır. Karekod menü ise tıpkı marketlerde gördüğünüz barkodlar gibi bir görseldir. Bir müşteri bunu akıllı telefonundan okuttuğunda, otomatik olarak bir web sitesine veya uygulamaya yönlendirilir. Tamamen temassız bir sipariş deneyimi olan bu uygulama sayesinde müşterileriniz dijital menüye hızlıca erişir.
Restoranınızda dijital restoran menü kullanmak için sosyal mesafeden başka nedenlerde var. Bir restoranda QR menü kullanmanın en büyük avantajı, müşterilerin dokunmak zorunda oldukları şeylerin sayısını azaltmaktır. Genellikle bir grup müşteri restoranınızı ziyaret ettiğinde, ne yiyeceklerine karar verirken menüyü masada dolaştırır. Bu yüzden karekodu masalarda kolaylıkla görünebilecek yerlere koyarak müşterilerin zahmetsiz bir şekilde QR kodu okutmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerle personel arasındaki teması azaltırsınız. Zaman kaybı yaşamaz işleri daha hızlandırır. Baskı maliyetlerinden tasarruf edersiniz. Bu sistem dijital restoran yazılımıdır. Müşteriler kendi telefonlarından temassız sipariş verebilir ayrıca restoran yönetimi sistemidir. Mutfakta siparişin durumu görülebilir. Müşteriler adisyonlarını online olarak ödeyebilirler. Daha detaylı bilgi için qrmenuden.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.