Milyarder Fon Yöneticisi Paul Tudor Jones Bitcoin Satın Aldı: "Bana Altını Hatırlatıyor"

XCoDeX

Üye
Katılım
28 Kasım 2017
Mesajlar
1,622
Tepkime puanı
13
Puanları
39
8sy4jgv.jpg
  • Corona çağında karı maksimize eden en iyi strateji ne olacak? Paul Tudor Jones: "Bahse girerim Bitcoin olacak."
  • Mayıs 2020'de milyarder hedge fonu yöneticisi zengin müşterilere not: "Bitcoin bana 1976'da işe ilk başladığımda altını hatırlatıyor."
  • Tam Paul Tudor Jones yatırımcı notu "Büyük Parasal Enflasyon" aşağıda yeniden basılmıştır.

Makro alım satımlarıyla, özellikle faiz oranları ve para birimleri üzerine yaptığı bahislerle tanınan hedge fon yöneticisi Paul Tudor Jones, Bitcoin'de yükselişe geçti.

1980 yılında, uzun bir çift haneli yıllık getiri kaydına sahip olan Tudor Investment Corporation'ı kurdu. Fon, varlıkları 7 milyar dolar yönetiyor.

Mayıs 2020'de zengin müşterilerine gönderdiği bir yatırım notunda , Bitcoin konusunda yükselişe geçti ve bunun Corona virüsü ve benzeri görülmemiş para basımı çağında enflasyona karşı en iyi korumaya dönüştüğünü iddia ettiğini söylüyor.

Tudor Jones, Bitcoin hakkındaki görüşünün ana nedenleri olarak Corona virüsü salgını sırasında Federal Rezerv ve ABD Hükümeti tarafından eşi görülmemiş para basımı ve teşvik önlemlerini gösteriyor.

“ Büyük Parasal Enflasyon” başlıklı araştırma notunda, “En iyi kârı maksimize etme stratejisi, en hızlı ata sahip olmaktır” diyor. Devam ediyor: " Tahmin etmek zorunda kalırsam, bahse girerim Bitcoin olacak."

Kripto para birimi ona 1970'lerde altını hatırlatıyor. Geçen yıl Paul Tudor Jones, kazanan bir strateji olduğu ortaya çıkan artan jeopolitik gerilimler arasında bir yatırım olarak altını tavsiye ediyor. Ayrıca Dow Jones'un değerinin yaklaşık %23'ünü kaybettiği Ekim 1987'de borsa çöküşünü tahmin etti.

En son yatırım notunda, önümüzdeki 10 yıl içinde hangi değer deposunun kazanacağını anlamak için finansal varlıkları (hisse senetleri ve kredi), nakit, altın ve Bitcoin'i karşılaştırıyor. Nihayetinde, “ kıtlık priminin özü olan Bitcoin'e sahip olma iddiasını ortaya koyuyor . Kelimenin tam anlamıyla dünyadaki bilinen sabit maksimum arzı olan tek büyük ticareti yapılabilir varlıktır. "

Paul Tudor Jones: "Bitcoin'e sahip olmak için en ikna edici argüman , COVID-19 ile hızlanan, her yerde paranın dijitalleştirilmesidir."

O altın Bitcoin karşılaştırmak devam ediyor: “ Birçok sizin analogları benim düşkünlüğünü biliyoruz. Bitcoin , 1976'da işe ilk başladığımda bana altını hatırlatıyor . "

Bitcoin "zaman altın oldu bir fazda, bugün olduğu ona göre bir oldu muazzam alım fırsatı altın daha devam etti olarak önceki zirvelerin geçmiş dörtlü."

Tam Paul Tudor Jones Memo: "Büyük Parasal Enflasyon"
COVID-19, küresel olarak türünün tek örneği bir politika yanıtını tetikleyen türünün tek örneği bir virüstür.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.