N2Play - Yeni Nesil Metin2 Private Server Tekrardan Sizinle!

slayer

Üye
Katılım
20 Nisan 2023
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0
N2HYPE!N2Play Hype!
N2Play, orijinal Metin2 sunucu projesi, yeni yönetimi altında kapılarını tekrar açıyor. Birçok şey iyileştirildi ve düzeltildi. N2Play ekibi topluluğun isteklerini aktif olarak dinledi ve Hainz gibi tanınmış üyeler/geliştiricileri ekibe dahil etti. Özel sistemlerin geliştirilmesi aşamasındayız ve bunlar aşamalı olarak tanıtılacak. İstemciye önemli bir performans artışı sağlandı.

N2'nin temel çerçevesi ve konsepti aynı kaldı. Bu, N2 dosyalarıyla açılan başka bir sunucu değil, orijinal N2'dir. Admin kısmen kendisi sorunlarla ilgileniyor ve Discord'da bir şey belirsiz olduğunda aktif olarak cevap veriyor.

Kayıtlar bugünden itibaren mümkündür ve https://n2play.org/ adresinde mevcuttur. İstemci, Cuma günü saat 18:00'da (CET) indirmeye sunulacak. Oyun, iç beta aşamasında ve Pazar günü 12/03/2023 saat 10:00'a kadar devam edecek ve ardından alfa aşaması başlayacak. N2Play ekibi profesyonel bir newschool oyun deneyimi sunuyor ve uzun vadeli bir sunucu sağlamak için projeye çok zaman harcadı.

N2Play ekibi, aynı gün açılacak diğer sunucular olduğunu ve bazı oyuncuların başka sunucularda oynamayı tercih edeceğini anlıyor. Ancak bizim fikrimizle uyumlu bir şekilde herkesi ve her şeyi eleştirerek ve negatif bir ruh hali yaratarak buna karşı çıkmayı doğru bir yol olarak düşünmüyoruz. N2Play sunucusunda oynamak isteyen herkes hoş geldiniz, ekip oyuncuları dinleyecek ve eleştirilerine ve ihtiyaçlarına göre oyunu sürekli olarak iyileştirecek ve bakımını yapacaktır.

N2Play ekibi, haritalar, zindanlar, NPC'ler ve revize edilmiş bir madencilik sistemi gibi bazı kendilerine ait özellikler sunuyor ve diğer içerikler takip edecek. Geliştirme, kendileri yazdıkları programlarla ilerliyor ve bunun karşılığında her küçük özelliği bile biliyorsunuz. Tabii ki bu sunum her şeyi ortaya çıkarmıyor, çünkü oyun deneyimini iyileştirmek ve sürpriz etkisi yaratmak istiyoruz!

Ek olarak, sunucu Vote4Buff ve Vote4Coins özelliklerini içeriyor. Sunucuya katılan ilk 50 oyuncu hoş geldin hediyesi olarak 1.000 DC (EP) alacak.


N2Play ekibi, oyunculara yüksek kaliteli ve eğlenceli bir Metin2 deneyimi sunmaktan ve onları sunucularına davet etmekten mutluluk duyuyor.
Sizi oyun içinde görmek için sabırsızlanıyoruz!
image.png
Bonus SistemiRank Bonus SistemiLonca Bonus Sistemi
guildsystem.png
image2.png
Screenshot_1.png
Hemen kaydol ve 1000 EP kazan, yeni metin2 oyun deneyimini sen de yakala!
N2Play Anasayfa
Discord
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.