Personel Takip Cihazı Tavsiyesi

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: Gaff Electronic

Site URL: gaffelectronic.comPersonel takip cihazı, sahadaki personelin başarılı şekilde konumunun belirlenmesini sağlayan bir cihazdır. Künye cihazı alanında uzman saha personelleri, akademik personeller ve yazılımcılar tarafından yüzde yüz yerli ve milli olarak tasarlanmıştır. Gaff Elektronik A.Ş tarafından geliştirilen ve üretilerek kullanıma sunulan künye cihazı ile sizlerde personellerinizin takibini daha etkin şekilde yapabilirsiniz. Geliştirilen künye cihazı, Mesh Network teknolojisiyle çalışmaktadır. Künye kriptolu bir cihaz olduğu için dışarıdan erişilmesi veya ele geçirilmesi imkansızdır.

Gaff Elektronik A.Ş tarafından geliştirilen künye personel konum takip sistemi ile sizlerde sahadaki personelinizin takibi kolayca yapabilirsiniz. Çok küçük sapma oranları ile personelin anlık konumlarını takip edebilir ve gerekli aksiyonları hızlıca alabilirsiniz. Personel konuşlandırma sistemi özellikleri arasında kendi sisteminde yer alan güç grubu, standby modu, su geçirmezlik özelliği, SOS modu ve koordinat üzerinden takip gibi birçok farklı özelliklere sahiptir. Tüm bu özellikler sayesinde, künye sistem ile süreçleri daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Personel takip cihazları işletmelerin personel takibinde önemli bir yere sahip olup, güvenilir, hızlı ve etkili bir konum takibi yapılmasını sağlar. Sizlerde gaffelectronic.com sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.