Poster Çerçevesi Ürünleri

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: Display Ürünleri - Ayreks
Site URL: www.ayreks.com.tr

Tanıtımı yapılan görselin çabuk ve hızlı bir şekilde ilana asılmasını sağlayan poster çerçevesi ürünleri, oldukça fonksiyonel ve kullanışlıdır. İlana asılacak tanıtımın içeriğine göre çeşitlilik arz eden modeller şunlardır. Ekonomik afiş çerçevesi: esnek ve yumuşak alüminyum malzemeden imal edilir ve belirli standart ölçülere sahiptir. Acil asılması gereken posterler için oldukça uygundur. Düz afiş çerçevesi; gri parlak rengi ve geometrik köşeleri ile standart afişlerin parlamadan net bir görüş ile sergilenmesini sağlar. İsteğe özel kilit yapılabilir; özel ölçülerde üretimi de mevcuttur. Standart Profil çerçeve; firma içerisinde günlük tanıtımı yapılacak ürünleri sergilemek için tasarlanmıştır. Belirli ölçüde standart üretilebildiği gibi özel ölçülerde de üretilebilir. Alüminyum çerçeve; krom ile sağlamlaştırılan çerçevenin içerisindeki görselin daha dikkat çekmesi için modelimiz, gümüş renk ile desteklenmiştir.
Standart kesim, eloksal alüminyum afiş çerçeveleri ile dış alan posterleriniz, tamamen güvendedir. Standart ölçülerdeki açılır kapanır çerçeve modellerini tanıtım görseli ile bir araya getirdiğinizde, istenilen reklamın ortaya çıktığı görülecektir. Sinema, tiyatro, sergi, gösteri, reklam ve benzeri içeriklerin kolaylıkla ilana asıldığı afiş çerçeve ürünlerinin malzeme özellikleri şöyledir; kenar renkler gümüş ya da bal rengi olabilir. Çerçeve alüminyum alaşımlı krom kaplamadır. Suya ve ışığa karşı yüksek mukavemete sahiptir. Askı aparatı ya da vidalama yöntemi ile kolay monte edilir. Hayatımızı renklendiren duyuru ve ilan afişlerinin, farklı stil ve tarza sahip modellerine, ayreks.com.tr dünyasından ulaşabilirsiniz.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.