Sade Derma Estetik, 10. Yılını Üyeleriyle Kutladı

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: SADE DERMA ESTETİK (@sadedermaestetik)
Hesap Adı: www.instagram.com/sadedermaestetik
Estetik, zayıflama ve profesyonel cilt bakımları konusunda uzman kadrosu ve teknolojik cihazlarıyla hizmet veren Sade Derma Estetik, 10. yılını müşterileriyle birlikte kutladı. Çiğli’deki merkez binada kokteyl eşliğinde gerçekleştirilen organizasyonda, davetlilere hem kurumun 10. yılı anısına hem de yılbaşı için özel olarak hazırlanan hediyeler verildi. Yaklaşık 4 saat süren etkinlikte, konuklar Sade’nin sembolü olan ve sadeliği çağrıştıran melek kanatlı hostesler tarafından karşılanırken aynı zamanda kendileri için sunulan viyola dinletisine ortak oldu.
Davetlilerle sohbet edip yakından ilgilenen Sade Derma Estetik Kurucu Yöneticisi Songül Torbaoğlu, estetik uygulamalar konusunda başarılarını ve sonuçlarını üyeleriyle paylaşarak, poliklinik olarak yeniliklere devam edeceklerini de duyurmuş oldu. Sektörde öncü adımlar atarak farklı ve güçlü cihazları İzmir’e getirmekten hiçbir zaman çekinmediklerini de belirten Songül Yıldırım Torbaoğlu, “Tecrübeli yönetim kadromuz, yetkin uzmanlarımız ve dünya trendi son teknoloji hizmetlerimizle 10 yıldır sizlere en iyisini sunuyoruz. Bugüne kadar başardıklarımız, bundan sonraki başarılarımıza güç katmaya devam edecek. Sizlerin gülen yüzü ve memnuniyeti, bizim için gurur kaynağıdır” dedi. Sizlerde Sade Poliklinik hakkında detaylı bilgi için instagram.com/sadedermaestetik adresine gelebilirsiniz.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.