Şan dersi ve Keman dersi - Taksimsanat.com

domates

Üye
Katılım
11 Kasım 2022
Mesajlar
181
Tepkime puanı
1
Puanları
19
Site Adı
Şan dersi ve Keman dersi - Taksimsanat.com
Site URL
http://taksimsanat.com
Şan dersi ve Keman dersi - Taksimsanat.com

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sanat merkezi Taksim Sanat, ziyaretçilerine şan dersi, keman dersi, resim dersi, çello dersi, piyano dersi ve çok daha fazlasını bir arada vermektedir. Buraya uğrayarak siz de arzu ettiğiniz müzik aletini en güzel şekilde çalmayı öğrenebileceksiniz.

Uzmanından şan dersleri almayı arzu edenler, hiç vakit kaybetmeden Taksim Sanat'e başvurmalıdır. Gerek avantajlı fiyatları, gerek profesyonel eğitmen kadrosu, gerek güler yüzlü hizmet anlayışı ile adından sıkça söz ettiren Taksim Sanat, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Türk müziği ve batı müziği aletlerini en profesyonel şekilde çalmayı buradan öğrenmeniz mümkün olabilir. Özellikle keman dersi almak isteyenlere, Taksim Sanat Merkezini tavsiye ederiz.

Burada çok sayıda online eğitim seçeneği de sizleri bekliyor olacaktır. Gerek engellilere yönelik online eğitimler, gerek yurt dışında yaşayanlar için online eğitimler, kaliteli online müzik eğitimleri ve fazlası burada verilmektedir.

Taksim Sanat'ta sunulan eğitimleri daha detaylı bir şekilde incelemek isterseniz, bu konuda taksimsanat.com isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Telefon: 0539 552 53 43
E-posta: [email protected]
Adres: Hüseyin Ağa Mahallesi Balık Pazarı Dudu Odaları Sokak No:8 Kat: 1-2-3 Balık Pazarı Girişi - Migrosun Üstü | Beyoğlu - İstanbul
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.