Sony satışları 50 milyonu aşarken, PS5'in ivmesini vurguluyor

XCoDeX

Üye
Katılım
28 Kasım 2017
Mesajlar
418
Tepkime puanı
11
Puanları
19
Sony satışları 50 milyonu aşarken, PS5'in ivmesini vurguluyor

s1p4z73.pngÜst düzey bir oyun yöneticisi, Sony'nin PlayStation 5 konsolu için güçlü bir ivme gördüğünü, ömür boyu satışların 50 milyon birimi aştığını ve şirketin cihaz için şimdiye kadarki en iyi Black Friday dönemi satışlarını kaydettiğini söyledi.

Eğlence şirketi, 31 Mart'ta sona eren mali yılda 25 milyon adetlik rekor satış hedefine ulaşmak için yeni yıl alışveriş sezonunda piyasadaki dördüncü yılını dolduran PS5'ten güçlü bir performans bekliyor.

"Sony Interactive Entertainment'ın küresel pazarlama, satış ve iş operasyonlarından sorumlu üst düzey başkan yardımcısı Eric Lempel, "Kasım ayında yaşadığımız ivme ve Aralık ayında gördüklerimize bakarak, genel olarak satışlar konusunda çok olumlu hissediyoruz," dedi.

Sony'nin oyun işi, geçen mali yılda müzikten sonra satışlar açısından en büyük birimi ve işletme karına en büyük katkıyı yapan ikinci büyük birimi oldu.
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.